Napabilirim yardim?

Ailem bana para asla vermez nadiren verir versede. Ve cok sertler. bir arkadasima 2000 tl borcum var odemem lazim nasil odicem lise son sinif ogrencisiyim napabilirim nasil para bulabilirim?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Lise son siniftaki birinin 2000 lira borcu nasil oluyor ya da lisedeki biri nasil 2000 lira bor veriyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2000 tl borc alip napabilir ki bir lise ogrencisi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• asla kötü yola sapma lütfen , ne olursa olsun, günlük işler yap şerefinle namusunla ama sakın namusunu engelliyecek bişey yapma, git partıme işler yap

0|0
    0|0
  • Şu yaşta 2000 borç.

0|0
    0|0
    • Ayrıca eklemeliyim. Çalışmadan para kazanmak zor bir iş. Çalışacaksın. 2000 lirada Türkiye genelinde öyle lise öğrencisine verilecek paralardan değil.

• Ailen para vermediğini biliyorsun neden borç yapıyorsun lise öğrencisi için 2000 lira yüksek bir mikar

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla ailenin bu durumdan haberi yok. Eğer hafta sonları vakit bulabiliyorsan gündelik bir işe gir ve çalış, sonraysa o işten kazandığın parayı biriktir veya borcunu arkadaşına azar azar ödemeye çalış bu en azında borcuna sadık kaldığını gösterir. Benim söyleyebileceklerim bunlar umarım arkadaşın ''Anlayışlı'' biridir... :) :)

0|0
    0|0
  • 2:000₺ borç yapana kadar pardon ama aklın neredeydi?

0|0
    0|0
  • 2000 tl borcu nasıl yaptın acaba

0|0
    0|0
  • Nasil yaptin kuzum o kadar borcu

0|0
    0|0
  • Çalışarak.

0|0
    0|0
  • Çalışcan

0|0
    0|0
  • 2000 TL ne için borç aldin be ailen haklı yani

0|0
    0|0
  • Görüş yazacak durumda değilim tamam 2000 tl borcu yaptın eyvallahta sana bu borcu kim verebildi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Meşru olarak kazanmak istiyorsan çalışacaksın, gayrimeşru yollarda da yol gösteremem herhalde. Ya da ailene içinde bulunduğun durumu anlatacaksın senin borcunu ödeyecekler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...