Sanslık mı yoksa kader mi?

Her işim zorlukla oluyor bunun sebebini çözemedim birtürlü heryere zorla bır çok çabayla olur , sansızlık var ustumde sizce bu neden kaynaklı? Ancak kimsenin ahını almadım hep ıyı bırısı olmaya çalıştım dus ederım ama yınede olmaz , yınede çok gec ve cok uzun uğraşlarla olur.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• bızım dusundugumuz sansızlık ama aslen dogru olan kader dıyebılmek... tabı kı calısıp cabaladıktan sonra kader dıyebılmek... aynı durumdan muzdarıpız... nasıp de bazen ben gıbı belkı o zamn daha guzel gelır hersey

0|0
    0|0
    • benım puanlarım 90 dı ama onlar benden once ıse grdı bence trde kı adaletsızlıkte varr

• asosyal ınsan toplulugu ıste... komsusu acken tok yatn bızden degıldır dıyen bır peyganberın ummetınden bıreysel dusnmeye menfaatcı olan bır topluma donuldu... donderenler sagolsunnn

• haklsıınızz

• O sana uzun geliyor hem hep iyiyim diyorsun bu biraz egoya da baglanabilir asla emin olma sonucta birisine yaptigin iyilik baskasina kotulukte olabilir. Neyse uzun gelme sebebi bence sana oyle 2 3 olay oyle oldu diye uzun diyemezsin hepsine.

0|0
    0|0
    • yok cevremdekılerle kıyaslıyorum aynı donem mezun olduk onlar bendne once ıs buldu benden once evlendı ve cocukları oldu benım her ısım gec oluyor sureklı çabalayarak oluyor ustelık onlardan hem daha basarılıyım hemde daha guzelım

• sanal aşk degıl yaa bunlar gercek yuz yuze belkı sanal bıle bunlardan ıyıdır. anlaşılmıyor anlaşılsa bıle bunlarda cok yalan varr ne yalanlar duydum beennn , aldatan kişilerin yalanlarını bılıırmm.

• Biliyorsan hala konusuyorsan ne diyeyim sende sorun var

• Olur öyle benimde yıllardır hiç işlerim rast gitmez bügün düzelir umuduyla bekle

0|0
    0|0
    • gec oluyor asırı sansızlık vara ancak ıyıkı saglığım yerınde

• duzelıyor cok sukur , ancak sabırla oluyor ustelık hıc kımseye mınnetım yok kafam rahat bır sekılde oldu.

• En güzeli bu ya kimsege ihtiyacın yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...