Tacize uğrayan bir kız sizce bunu sevgilisine ya da başka birisine anlatmalı mı?

tacize , tecavüze uğrayan konular şu zamanlarda çok gündeme geldi. özellikle küçük yaşta olanların başına gelen bu olaylarda akrabaları tarafından ya da öğretmenleri sevgilileri tarafından tacize uğrayanlar yaşı küçük olması yüzünden utanıp çekinip kimseye bir şey söyleyemiyorlar. bu konu hakkındaki görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
Tacize uğrayan bir kız sizce bunu sevgilisine ya da başka birisine anlatmalı mı? ( kimlere anlatmalı kimlere anlatmamalı )

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şerefi olmayan insanlar yapar taciz falan sizleri korumasız görüyorlar. Tam dayaklık kişiler o insan müşfetteleri

1|0
    0|0
    • her erkek bu zihniyette olsa keşke bu konu hakkında

• değilsin ama bu devirde insanın iyiliğini düşünmekte suç. onlarda haklı sende haklısın onlar yaşananların başlarına gelmesinden korkuyorlar sende her erkeğin aynı olmadiğını ispatlamaya çalışıyorsun herkes kendince haklı

• Aynen , Herkez haklı seni tanımakta güzeldi gizli kullanıcı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlatmalı.

1|0
    0|0
  • Anlatmalı... Susmak kabulleniştir

1|0
    0|0
    • bu konuyu farklı arkadaşlarıma sordum hepsini aynı yanıtı verdiler ama merak ettiğim bir konu var buraya görüşünü bildirenlerdende sadece tek bir kişi sevgilisine anlatmalı dedi ve benim çevremdekilerdende tek bir kişi bunu söyledibu konu hakkında ne düşünüyorsun senin görüşünü merak ettim

• arkadaşımın görüşünü sunmam gerekirse hayatında belli bir şeyleri paylaştığın kişinin böyle bir olayı bilmeye hakkı olduğunu düşünüyor?

• o öyle düşünüyorsa düşünsün, beni ilgilendirmiyor :)

• Aileye söylenmeli ve iyi bir dayak atılmalı tacizciye veya tecavüzcüye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...