Babamdan nefret ediyorum?

Simdi diyeceksiniz ne kadar ergen bir insan yok efendim babasi olmayan insanlar ne yapsin gibisinden ama olay oyle değil oylede olmadi 18 yasinda bir kizim ven cocuklugumdan beri babamin sen bir ise yaramazsin yemek yemegi bile haketmiyorsun laflariyla uyuyup uyaniyorum hergün benim babam baba dedigim adam küçüklüğümden beri beni dovüyor baba demeye utaniyorum artik kendisi bardagi kirsa bana bagiriyor yeri gelince agiza alinmiycak laflar kullaniyor kufurler ediyir kucuklugumden beri ailem açısından problemli buyudum beni sevdiklerini hicbir zaman hissetrirmediler aptal bir boka yaramaz senden anca sokaktaki orosp olur gibisinden laflar kullaniyor bana kizdigi zaman elinde ne varsa atıyor kollarimin mosmor oldugunu bilirim bir 1 saat once isten eve geldi niye evi toplamadin diye elinde ne varsa firlatti ama ev gayet topluydu konu bana gelince bir ise yaramayan keske dogirmasaydim 1 tane kizim olycagini 40tane oglum olsaydi diyor 1 erkek kardesim var 1 yas küçük benden onun her iatedigi oluyor paşa oglum kral oglum hicbisey demitorlar kiskandigimdan degil neden ben bu kadar eziliyorum bana diyeceksibiz simdi naptiinda bunlari diyor diye bende hata yaptim ama 13 14 yasindayken yaptigim hatalar var tam duzeldi babam diyorum yine nefret ettiyor 1 yildir asosyal oldum sayesinde evde rahat birakmiyor artik sabahlari korkarak uyaniyorum neyi bahane edio bagirio dovucek diye duygusal acidan tamamen bitmis durumdayım ben nasil yapicam napicam bilmiyorum yazamiyoum artik kendimi anlatamiyorum kelime bulamiyorum ne yaptimda ben bu kadar vijdansiz oldun baba?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yuh daha neler ya hepsini okumadım bile yarısı yetti

0|0
    0|0
    • Birde benim halimi düşünün

Erkekler Ne Diyor 3

• Gölgesi yeter.

0|0
    0|0
  • o evi terket. Öyle baba mı olur!

0|0
    0|0
    • Evi terketmek çözüm olsaydi cokyan gitmistim.

• Kötü baba o. Umarım normale döner evlat ayrımı yapılmaz ya

0|0
    0|0
    • Hic sanmiyorum 18 senelik hayatimda hep evlat ayrımı ile büyüdüm bu saatten sonra da değişmez

• Senin istediğin kadarını bilsin bence.

• Bazi seyleri evet biliyor ama onu bana bir yardimi olmaz bu boyle surucek galiba.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...