Annenin kapanması?

Annem kapanmaya karar verdi. Benim en yakın arkadaşımın ailesi de çok açık ve kapalılara karşı önyargılılar ne yapsam bilmiyorum arkadaşımla bağlantıyı mı koparıyım söylüyüm mü yoksa hiçbir şey söylemiyim mi düğünümde falan görür ama o zaman nasıl tepki verir bilmiyorum sizce?

0|0
26|23

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarının giyim kuşamlarına, inançlarına ve tercihlerine saygılı olmak gerekir. Asıl medeniyet farklı düşünceler içerisinde olanlara saygı gösterebilmeyi bilmektir.
    Annenizin görüşüdür. Kendi bedeni, kendi hayatı. Kimse buna bir şey diyemez. Nasıl ki ben istediğim zaman içme özgürlüğüne sahipsem ya da bir başkası 5 vakit namaz kılıyorsa. Bunlardan ötürü başkalarını hor görmek hoşgörüsüzlüktür.
    Sizin bir şey söylemenize gerek yok. Bu konu ne reklam edilecek bir mevzu ne de gizlenecek bir durum. Arkadaşınız ya da annesi kıymetli valide hanımınızla denk geldiklerinde görürler. Eğer olumsuz tepki verirlerse o zaman düşünürsünüz.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• annenin kendi kararı arkadaşının ailesi ne alaka

1|1
    0|0
  • En yakın arkaşını düşünene kadar anneni düşün seni en yakın arkdasın veya onun annesi getirmedi dünyaya seni öz ve öz kendi annen dünyaya getirdi unutma yine arkdasın olur ama bir annen daha olmaz

0|0
    0|0
  • Farzı kabul etmiyenle arkadaş yapma o kişi şeytanlaşmış insandır.

0|1
    0|0
  • O kafaya sahip insanlardan birşey çıkmaz söyleyeyim

0|2
    0|0
  • Annen rabbinemi bakacak arkadaşınamı kim kapanırsa kapansın ona ney müslüman değilmi kitabında yazmıyormu?

0|0
    0|0
  • Annen mi arkadaşın mı? İnsanları olduğu gibi kabul edin. O açık bu kapalı olmaz diye ayırmayın. Herkezin kendi özgür hür iradesi. İstediğini yapar. Ve annem kapalı diye benimle görüşmicekse si. Olup gitsin

1|0
    0|0
  • Baglantini kopar bence, fikirleriniz uyusmuyor.

0|0
    0|1
  • onlar açık gezmyee utanmıyorda doğrusunu yapan Annendenmi utanıyon naptılar güzel ülkeme Osmanlı olcaktıki şimdi

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun, Herkonuda Saygi duymalilar.

0|0
    0|0
  • Önyargılı insanlardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Annen olmasi gerekeni yapiyo darisi basina ins kim ne derse desin bosverrr

0|0
    0|0
  • Söylemene gerek yok. Beğenmeyene kapı orda. Dinimiz her şeyden üstün..

0|0
    0|0
  • yasın kaç senin?

0|0
    0|0
  • sana tepki verirlerse deki sizin ananız teşhir olmaya merakli sizi anlıyorum dersin

0|0
    0|0
  • ssacmalama annen dogruyu yapıyo kımseyı umursamaman gerekır

0|0
    0|0
  • Boş muhabbetler

0|0
    0|0
  • Saçma bir düşünce annen kapansin oylesinden de arkadaş olmaz

0|0
    0|0
  • Onlar ustsuzmu geziyorlarlarmis

0|0
    0|0
  • Annenin daha da acilmasından daha iyi olan durumdur

0|0
    0|0
  • Vallahi benim annem kapandığında bütün arkadaşları irtibatı kesti. Kendine yeni bir çevre edindi. Ailemde son derece solcu bir aile. Onlar bile çok seyrek nasılsın derler anneme. Bizede her türlü hakareti reva görürler. Kısaca bu açıklamamda hükümetin neden oy oranın yüksek olduğunun cevabıdır aslında. genelde bu hakaret eden zihniyet CHP zihniyeti. Lakin bunun tam zıttınıda AKPliler onlara yapıyor. Ama karşı tarafın tarih boyunca yaptırımları ve baskısı daha fazla Misalen ; AKP , açıkların üniversitede okuma hakkını elinden almamıştır ama CHP tesettürlerin anayasal hakkı olan okumak hakkını kızlarımızın elinden almıştır. Kısaca Allah annenin ve senin yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • ee ölüm ani :D

0|0
    0|0
  • Benim en yakın arkadaşımın annesi de umreden dönünce kapandı benimki açık ama hala en yakın arkadaşlarız basit ayrımcılıklar ne ya, bence senin en yakın arkadaşın ve ailesi potansiyel psikopat uzak dur derim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• :) arkadaşın seninle arkadaşlığı annenin kapalı olup açık olmasına bağlı ise senin zaten hiç arkadaşın olmamış anlamına gelir :) o yüzden boşuna tedirgin olma ;)

1|0
    0|0
  • Yemişim arkadaşını ya. Bunun için hesap verme düşüncen ne kadar da saçma kusura bakma da. Ne güzel kapanmaya karar vermişç Bunun muhabbeti edilmesi gereken bir yanı yok.

0|0
    0|0
  • Abi onlara ne senin annenin kararından?

0|0
    0|0
  • Yaziklar olsun sizin gibilere

0|0
    0|0
    • Bıdı bıdı konuşacağıma düşünceni söyleseydin

• soyle zaten sırf bu yuzden davranıslarında degısıklık olursa hakiki arkadas olmadıgını anlarsın.

0|0
    0|0
  • ne rezil birisin sen

2|0
    0|0
  • Herkesin birbirine saygi fuymasi gerek annemi üzecegime o arkadasimla bagimi koparirim acik ve net

0|0
    0|0
  • Saygili biri degil demekki arkadasin. Her halukarda arkadasliginiz biter. Soylemek istiyorsan soyle, nasil olsa bitecektir arkadasliginiz

0|0
    0|0
  • Ona ne senin annenden ya

0|0
    0|0
  • Annenin verdigi karar çok dogru. Allah'ın emrine burun kıvırıyorlarsa o arkadaşınla iletişimi kes derim

0|0
    0|0
  • Annenin kararı bu öyle uygun görmüş kimseyi ilgilendirmez ki bu yüzden de sana tepki almaları çok saçma olur 😉

0|0
    0|0
  • dusundugun seye bak ya ne demek begenmemek seni begencekse oyle begensin begenmiyorsa yol ver gitsn

0|0
    0|0
  • Zaten bu çok kötü bir şey tabi
    Utan Sen utan annenden 😠👊

0|0
    0|0
  • Onlara ne ki annenin kapanmasından? Çok komik düşünceler içerisine girmişsin.

0|0
    0|0
    • Bir kere düşündüğünü söylemiştim annemin şaşırdı sustu

• Sen neden onun düşüncesini bu kadar önemsiyorsun ki?

• sanane alemin ailesinin acikligindan.

1|0
    0|0
  • Arkadaşının ailesi için anneni mi sorguluyosun gerçekten?

0|0
    0|0
  • ne alaka ya arkadaşınla neden bağını koparıyosun eğer annen hakkında sana tek kelime ederse ozaman kopar annenin kapanması kimseyi ilgilendirmez eğer sana bir laf söylerse o senin gerçek arkadaşın değildir bunu bil yeter

0|0
    0|0
  • annenden mi utanıyorsun kapanıcak diye?

0|0
    0|0
  • Arkadasın saygı duymalı

0|0
    0|0
  • arkadaşına ne

0|0
    0|0
  • ne kadar zavallısın ya annen be o ne yaparsa yapsın yanında olmalısın

0|0
    0|0
    • Ben annemin yanında yım zaten arkadaşımın yanında olmalı mıyım bağları koparmalı mıyım diye sorguluyorum beynini devre dışı bırakma yorum yaparken

• bak burada kurallar vardır
      annenin ya da babanın arkadaşını sevmesende saygı duymalısın
      kocanın ya da kardeşinin arkaaşlarına da ya da ailesine hürmet
      yani senin annen olduğu için yakın arkadaşın seni seviyorsa saygı duymalı duymuyorsa yol vermelisin sevgiyle

• Annenin durumu arkadaşına ve ailesine ne? Baktın bir şaf ediyo ver ağzının payını konuşma en yakın arkadaş kılığa kıyafete bakmaz

0|0
    0|0
  • Saçmalıyosun su an

0|0
    0|0
  • Ya annenin kapanması arkadaşın için sorun oluyorsa o kızlardan sana arkadaş falan olmaz

0|0
    0|0
  • sanırım fazla yorum almak için saçma bir soru sordun bunu gerçekten sormuş olamazsın..
    söyle herkese söyle bunda kötü bir şey yok..

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir sorudur Allah aşkına
    Az ötede oynayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...