Dünyada fazlalık olduğunuzu hissediyor musunuz hiç?

Payınıza düşen sevgi ve saygıyı alamadığınızı düşünüyor musunuz? Sanki herkes payını kapmış siz yanlışlıkla burdaymışsınız hissine kapılıyor musunuz?

0|0
1414

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu dünyaya niye geldim dedigim oluyor kimi zaman
    neden burdayım dedigimde oldugu oluyor..
    nedense bazen kendimi fazlalık hissediyorum çok geç kalmışım herkes alması gerekeni almış
    banada birşey kalmamış
    parmaklar gibi biri yolmuş biri yıkamış biri pişirmiş biri yemiş digeri hani bana demiş
    iste ben o hani bana diyen parmagım:)

3|0
    0|0
    • Ben de bunu çok sık düşünüyorum :) aynı ben olmuş bu:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu soru aslında şu anda yaşamakta olduğumuz kapitalizme bağlı. Herkes istemeden de olsa bu kapitalizmin bir köşesinde yer alıyor. Düşüncelerimiz, duygularımız, evimiz ve diğer sahip olduğumuz bütün araç ve donanımlar hep bir kapitalizmin ürünüdür. Mesela çok zengin bir aileye 1 araba yeterken, evin babası kendine 1 araba, hanıma ve çocuklarına da birer araba alıyor. Peki neden 1 tane ile yetinemiyorlar? Çünkü kapitalizm bunu empoze ediyor bize. Duygu ve düşüncede de aynısı var. Mesela siz eğer kapitalizmin etkisine tamamen girdiyseniz bu sefer size daha fazla yarar sağlayan insanları sevgili veya arkadaş olarak seçersiniz. Olay bundan ibaret :)

1|0
    0|0
    • O da olabilir :) buarada guruluğun hayırlı olsun:)

• Demek ki:)

• Şimdi eig oranımı arttırmaya çalışacağım. Artık üyeliğim boyunca böyle olacak :) Xper kasma derdi yok artık :)

• 2 milyar insanın elektriğe muhtaç olduğunu düşünüp, "sevgi ve saygı almasam ne olur ki" diye düşünüyorum

1|0
    0|1
    • Olabilir bakış açısı.

• insanlara ters davranınca bir uzvunuz mu uzuyor? Allah ıslah etsin

• Sen ters davranınca bir şey olmuyor, "olabilir"miş, "bakış açısı"ymış, demesen bilmiyoruz sanki :)

• Bunun sebebi niye bu dünyaya gönderildiğini bilmediğin için, sorman doğal, cevabı verilmiş aslında ama pek umursayacağını sanmam :D

1|0
    0|0
  • Dünyaya fazlalık olduğumu hissetmiyorum.

1|0
    0|0
  • hayır :D

1|0
    0|0
  • Hayır bu kadar fazlalık varken biz neyiz ki -_-

1|0
    0|0
  • fazlasıyla fazlalığım :/

1|0
    0|0
  • Zamanı geldımı sende alırsın payını arayısta ol yani elındekılerle mutsuz olma ama kanaatkarda yasama😉

1|0
    0|0
  • :D kesinlikle fazlalığım olmasamda olurdu :D

1|0
    0|0
  • payıma düşmemiş bile olsa onun için elimden geleni yapar o pastadan kendime pay çıkarırım...

1|0
    0|0
  • fazlalık değil de biraz geç gelmişim söyle bir kaç yüzyıl önce gelseymişim sevebilirmişim :D

1|0
    0|0
  • psikologa görün dostum

0|0
    1|0
  • Egoist diyebilirsin ama bu dünya için fazla iyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• o kadar şerfsiz varken sanmıyorum böyle düşüneceğimi..

1|0
    0|0
  • Hayır asla.

1|0
    0|0
  • öyle bir hiss yok fakat insanlar neden bu kadar acımasız kendisine yapılmasını istemediği davranışı bir başkasına rahatlıkla yapan insanlar var ben buna rahatsızım

1|0
    0|0
  • Fazla değil de yanlış zaman da doğmuşum gibi geliyor. Ayak uyduramiyorum bu çağa ve bu çağın yobaz, bencil, gösteriş meraklısı insanlarına.

1|0
    0|0
  • Evet bazen kapılıyorum hiç şansım yokmuş gibi düşünüyorum bazen

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • Hayır ;) Aksine benim gibi bir insan dünya da olduğu için çok şanslılar :D :P

1|0
    0|0
  • Ay yok be iyiki de varım

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman evet

1|0
    0|0
  • Aptallar fazlalık olabilir👊

0|0
    1|0
  • Bu kadar derin düşünürse kafayı yer insan alimallah. Anı yaşayıp geçmek en iyisi. Kimsenin sevgisine ihtiyaç yok.

1|0
    0|0
  • Bugün o günlerden.. ne gücüm kaldı nede dermanim.. sabır dilemekten başka BİRŞEY gelmiyor elimden..

1|0
    0|0
  • Bazı zamanlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...