Anneniz sizinle yaşamak zorunda kaldı ve eşiniz buna karşı çıktı bu durumda siz ne yaparsınız?

Anneniz sizinle yaşamak zorunda kaldı ve eşiniz buna karşı çıktı bu durumda siz ne yaparsınız?

0|0
3777

En İyi Erkek Görüşü

• Eşim out annem in

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendisini kapının önüne koyarım. Benim annemi istemeyen birini bende yanımda istemem. Eş bulunur ama anne baba bulunmaz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 76

• Eş çok değerlidir ama anne kutsaldır, birinden birini seçecek olmamak için her yolu denerim. Anneme ayrı bir ev tutarım, sağlık durumu kötüyse vb.(Allah korusun) hizmetçi tutarım. Sık sık ziyaret ederim. Tabii anladığım kadarıyla babanız yokken gibi düşünülmüş (Allah gecinden versin). Babam varsa ben babama yardım ederim o anneme en iyi şekilde davranır zaten sık sık da ziyaret edelim. Ha aynı evde yaşamaya mecbursak diyorsan o zaman da ikisi arasında orta yolu bulmaya çalışırım. Eşimden anlayış beklerim annemden de tabii ki, ama ANNEMİ EŞİME EZDİRMEM. Ya da eşimi anneme. Daha da olmuyor artık birinden biri hayatımdan çıkacak noktaya gelmiş eş hakkı belki ödenir anne hakkı ödenmez seçimim annemden yana olur. Not: Bekarım ve gerçekten bekara karı boşamak çok kolay😀 :))

3|1
    0|0
  • durumu güzelce izah ederim, kendisininde bir anne adayı olduğunu hatırlatırım. arayı bulurum. anam bana muhtaçsa asla bırakmam onu

1|0
    0|0
  • Annemi bırakmam asla.

1|0
    0|0
  • Bunun Israrı Ya da Ricası Olmaz Baba Evine Gider.

0|1
    0|0
  • Karşı çıkmamalı üzgünüm.
    https://www.youtube.com/watch?v=gCfyFc7Ug5g

0|0
    0|0
  • Eşimi boşarım.

0|0
    0|0
  • Annesini çok seven ama eşinin annesinden pek hoşlanmayan bir çok insan tanıyorum. Özellikle gelin kaynana anlaşamayabiliyor. Ayrıca insanlar yaşlandıkça beyin zayıflıyor ve mantıklı davranışlar azalıyor. Belki ilerleyen zamanda hastalık bakım vsde gerekebilecek. İster istemez evdeki herkes bu yaşamdan etkilenecek. Karısının huzuru olmayan bir erkekte bundan etikelenecek. İlk kez kendi evi dışında yaşamak zorunda kalan annede. Ülkemizde maalesef yaşlı evleri yaygın değil. Ve yaşlıların orada yaşaması çocukların onlara yaptığı bir kötülük gibi görünmekte.

0|0
    1|0
  • öyle kadını postalarım düşünmem bir saniye.

0|0
    0|0
  • Aynı binada başka bir dairede ona kiralarım..

1|0
    0|0
  • bir eş her zaman bulunur bana göre, ama anne asla bulunmaz. bu yüzdendirki annem derim. bu konuda kesinlikle toleransım yok

0|0
    0|0
  • Bunu diyecek olan bir kadınla zaten evlenmem. Kaldı ki böyle bir şey dedi o zaman ona kapının yerini gösterir arkasından el sallarım.

0|0
    0|0
  • ileride beni ailem ile karşı karşıya bırakacak bir insan ile evlilik düşünmem bunlar evlilikten önce çok kez ölçülüp tartılmalı.

0|0
    0|0
  • Annem tabikide..
    Benim için neler yaptığını bilirim ona borcumu ödeyemem ki..
    Anneme saygısı olmayanın benim yanımda işi ne?

0|0
    0|0
  • Mecburiyet varsa annenin yoluna can feda edilir.

0|0
    0|0
  • giderken kapıyı annem üşümesin

0|0
    0|0
  • durumlara göre degişir. durum gerektiriyorsa onun annesi veya benım annem farketmez yaşayabilir

0|0
    0|0
  • Eşim babası evine geri gider

0|0
    0|0
  • Annem yoksa sende yoksun diyip kapı dışarı ederim

0|0
    0|0
  • Annem dunyadaki herseyden degerli ya anneme hürmet gosterir yoksa yolu açık olsun

0|0
    0|0
  • eşimi döverdim

0|1
    3|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 36

• Eşimin böyle bir şey yapmayacağını umut ediyorum zira onun da annesi var ve misilleme yapabileceğimi bilir büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • oyle bır eşle bastan evlılık yapmam. tersı durum olursa onun annesı benım de annem olacagı ıcın basımın ustunde yeri var.

0|0
    0|0
  • Annemi bırakamam kimseye maalesef onuda alır giderim

0|0
    0|0
  • Onun annesi zorunlu kalip bizde yasasa ben asla hayir diyemem. Demek istesem de diyemem. Oda benm anneme diyemez. Hos benm kocam oyle bir adam degil cok sukur

0|1
    0|0
  • eşimi kovar annemle beraber yasarım benı doguranı sevmeyen benıde sevmez

1|1
    0|0
  • Olmaz, kim olursa olsun aileyi bozar. Esin ve cocuklarindan baska hic kimse yasamamali

0|0
    0|0
  • Annecim sen kardeşimde yaşa

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey öncelik annemin

0|0
    0|0
  • Boşanırım.

0|0
    0|0
  • Canim bisey istiycem. guncelleme yapsana. kac kisi evli? Soru cok guzel. Merak ediyorum. acaba bu edlerini bosayanlar evli mi? Bence degiller

0|0
    0|0
  • Boşanırım. Ne kadar sevsem de hiçkimse annemdemden daha değerli değil.

0|0
    0|0
  • Kendi annesini de istemez miydi? Yok öyle bir dünya hayırlı eşden önce hayırlı evlat olmak gerek

0|0
    0|0
  • Annem gelir gitmek isteyen gider

0|0
    0|0
  • İstememe gibi bir lüksü olamaz. Onun annesi öyle bir durum da olsa başımın üstünde yeri var

0|0
    0|0
  • Eger cok fazla diretirse ayrilirim. Herkes yerini bilmeli.

0|0
    0|0
  • eşimi evden atarım. annemden değerli değil

0|0
    0|0
  • annemle yasarım tabıkı

0|0
    0|0
  • Bu durumu nişanlımla konuştuk
    Kabul edeceğini söyledi..

0|0
    0|0
  • Karşı çıkma gibi bir lüksü yok canım ya. O benim annem. Kalacak tabi.

0|0
    0|0
  • Oyle bir dunya yok.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor...