Kendinizi ölmeye hazır hissediyor musunuz?

Tüm hazırlıklar tamam mı? Ne zaman öleceğimizi bilemiyoruz belki yarın belki yarından da yakın peki siz ölmeye hazır mısınız?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Heran olecekmiscesine yasa derler ama sanmiyorum hic birimiz hazir degilizdir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• http://i.hizliresim.com/BD8DBL.jpg kendimi ölmeye hazır hissediyor muyum

1|0
    0|0
  • Trafik kazası, 10. kattan kafama düşen saksı ya da ne bileyim kör kurşun vs. olmazsa 60ıma kadar garanti yaşarım.

1|0
    0|0
  • Hazırım.. Biizz kefenimizle çıktık bu yola biz götümüzde pamuk ile devam ettik bu yola bizzz.. biizzttt.

Şaka şaka çok korkuyorum lan ben böyle ölmekten.. Tüm yakışıklılığım gidecek, gerçi makyaj filan yapıyorlar ama bizim geleneklerimizde yok. O kadar çalışıp six pack yaptığım vücudun öldükten sonra şişip sonra zamanla çürümesi çok korkunç off off bicepslerim eriyip gidecek off off.. Gözüm gibi baktığım burnum 40. günden sonra düşecek, penisimin boyu ve kalınlığı ile övünürken öldüğümde pörsümüş olacak..

Offf off yazarken anladım ne yalan dünya imiş azrail gelse şöyle iki kadeh rakı içip sohbet edip öyle gitsem, güzel olmaz mı ya?

0|0
    0|0
  • Hissetmiyorum. O yüzden ilk sen öl.

1|0
    0|0
  • Hayır günahım çok

0|0
    0|0
  • çok hemen

0|0
    0|0
  • ev ödevlerimi zamanında yapmamanın sıkıntısı var hayır sınava yaklaşmışken ders çalışmak fayda eder mi onu da bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ölüm her insanın ensesinde herhalde hazırımdır ölmeye bugün var yarın yokuz malum hayat iniş ve çıkışlardan ibaret ''ölüm de'' hayatın bir parçası. Ölmek demek bu hayat içinde inişe geçip dibe vurdun demektir. Ölüyor muyum yoksa ne? :)

0|0
    0|0
  • Hayır daha değil torunumun oğlu 11 yaşında o evlensin de direk cennete gidelim demi ama

0|0
    0|0
  • Daha yaşamadıgım şeyler var gözlerim acık giderim

0|0
    0|0
  • bitsede gitsek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hazırım azrail al beni..

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • Yarın ölecek gibi ibadet ediyor, hiç ölmeyecek gibi hayatı yaşıyorum. Hiç bir insan hazır değildir. Hafızım ancak açık biriyim. Nefis... Herkesin günahı hatası var kim hazır olabilir ki

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • Hayır ://

0|0
    0|0
  • Ne zaman gelecegini kestiremem ama bana 1-2 yil daha lazim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...