İnsan neyin eksikliğini duyarsa ondan çok konuşur, siz ne hakkında konuşuyorsunuz?

Mesela aşktan çok konuşan aşksız, paradan çok konussan parasız, cinsellikten çok konuşan cinselliğe aç, yemekten konuşan açtır.

Siz hiç tıka basa doymuş birinin yemekten konuştuğunu duydunuz mu?

Peki siz neyden çok konuşursunuz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim gozlemledigime gore insanlar en cok kendilerini konusuyorlar bu krndi iclerinde kendileriyle ilgili bir eksikligi ve tamamlayamama durumunu gosterir... Ben ise bu aralar gelecegimi ne sekilde planlamaliyimi konusuyorum o da yakin arkadasimla ve fikir paylasiyoruz.. bunun altinda su var su an iyi bir seyde olsam bile daha iyisi mi yoksa daha kotu bir sey mi yasayacagim dusuncesi... Surekli bir kosusturmaca ve aktiflik icinde olsa bile kendini surekli gelistirmek isteyen insan asla tamamlanmis hissedemez kendin... eksik bir seyler var dusuncesi vardir.. saygilar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ailem hakkında çok konuşmayı sevmem ama eksikliğim çok fazla o konuda. Demek ki öyle değilmiş bu işler :D

0|0
    0|0
  • Genelde yemekten her zaman açımdır yani sorun olmaz yemek yemeği severim. Bide işten güçten stresten ama iş yoğunluğuna aç değilim maşallah hep bir karmaşa

0|0
    0|0
  • Ben konusmuyorum... Icime attim

0|0
    0|0
  • Ben her telden sacmaliyorum

0|0
    0|0
  • Ben tıka basa doysamda yemekten konuşuyorum 😯

0|0
    0|0
  • ben hep olandan konusuyorum mesela es :F

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Demek ki ben, konuşmanın eksikliğini duyuyorum. Bu yüzden kendi kendime konuşuyorum. Teşekkürler hocam. Acaba deli miyim diye çay kaşığı ile konuşuyordum fakat sadece eksikliğini duyuyormuşum.

2|0
    0|0
  • Neyin eksikliğini duyuyorsa ondan ''hiç'' konuşur.

Haşırt.

0|0
    0|0
Yükleniyor...