Birinin yüzünüze karşı çirkin demesi mi, güzel/yakışıklı demesi mi üzerinizde daha çok etki eder?

Birinin yüzünüze karşı çirkin demesi mi, güzel/yakışıklı demesi mi üzerinizde daha çok etki eder?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olduğumu bildiğim için kimin ne dediği önemli değil :)

1|0
    0|0
    • Nasıl biliyorsunuz kendinizi

• E yine birilerinin bir şeyler söylemesi sonucunda oluşmuş :)

• hayır onların öyle demesi tuhafıma gittiği için ben kendime dışardan bir gözle baktım :)

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin denmesi olumsuz şeyler kafaya daha çok takılır

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• çirkin demek daha gerçekçi gelir bana, yakışıklı dediklerinde kırmamak için söylediklerini düşünüyorum çünkü göz var nizam var :)

3|1
    0|0
  • Çirkin ya da yakışıklısın demesi hiç umrumda olmaz benim için insanın kişiliği önemli. Bırakın tüm dünya çirkinsin desin ya da dünyanın en çirkin kadını desin. İnsanların çirkin dediği kadına bir bakarsın kalbin hızlı atmaya başlar ve senin için en güzel kadın odur. Gerisi hikaye

1|0
    0|0
  • İlkini demem asla.. Ömrümde tek bir kez dedim bir kıza cirkinsin diye.. lisedeydim.. kızmıştım.. Öfkeyle demiştim.. kız ağladı.. O an dünya altüst oldu sanki , bir daha asla birinin yüzüne cirkinsin demedim.. Asla da demem..

2|0
    0|0
  • Tanımadığım biriyse ikisini de pek iplemem açıkçası. Tanıdığım biriyse ve çirkin derse "sen de çirkinsin, çirkin çirkini tanır çünkü" derim, veya "hade len g. tüm" derim. Yakışıklı derse "içtin mi?" derim.

1|0
    0|0
  • Hicbiri etki etmiyo bende.. yakısıklı dediklerinde tepki vermiyorum içimden yalanını seviyim demek geliyo sjsj
    tipsiz dediklerinde de tepki vermiyorum bende onla kapalı bir sekilde dalga geçiyorum :D

1|0
    0|0
  • İkiside etki etmez, insanların görüşlerini takmıyorum.

1|0
    0|0
  • Hiçbiri etkilemez

1|0
    0|0
  • çirkin demesi

1|0
    0|0
  • Egonu tatmin etmeyeceğim

1|1
    0|0
  • Cirkin demesi daha gec unutulur tabi

1|0
    0|0
  • Bana yakışıklı derse silerim onu, çıkarırım hayatımdan. Yalana tahammül edemem hiç!

1|0
    0|0
  • İkisi de etki etmez. Yalan söylüyodur diye düşünürüm yakışıklı derse. Çirkin dese de takmam zaten.

1|0
    0|0
  • Çirkin demesi dikkatlendirir yahuşuhlu demesi güldürür

1|0
    0|0
    • Niye :D

• Göreceli bir kavram tabi dış görünüş icinden gelerek söylediğini anlamak gerekir

• kısıden kısıye degısır mesela bana dese bırı tıpsıszsın hıc umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • ikiside etki etmez ya o konulara hiç öenm vermem

1|0
    0|0
  • çirkin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çirkin olup da kendini çok güzel sananlar var, ona istediğin kadar çirkinsin de gene kendini güzel sanar

1|0
    0|0
    • Siz çirkin olduğunun farkında olan kısımda mısınız

• kendimi çirkin olduğumu sanmıyorum ve çevremde ki kişiler de aynı fikirdeler. Anlaşamadığım arkadaşlarımın yüzüme karşı laf atıp benle uğraşmalarını arkamdan çok güzel kız dediklerini çok duydum.

• Anladım :)

• Çirkin

1|0
    0|0
  • Güzel demesi etki eder

1|0
    0|0
  • Çirkin demesi

1|0
    0|0
  • çirkin demesi

0|0