Babasız büyüyenlerin hissettigi en acı şey?

Babasız büyüdüm bende acaba hisler ortak mıdır? Siz nasıl hissettiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirşey hissetmedim öyle birşeyin varlığını dahi unuttum

1|0
    0|0
    • Bende unuttum onun unuttugu gibi..

• Hastalansa yine bakcak olan bizleriz..

• Hiçççç işim olmaz

En İyi Kız Görüşü

• Babam eve uyuduktan sonra gelir sabah ben uyanmadan 4 gibi tekrar giderdi..
    Haftalarca bazen aylarca babamı hiç görmezdim.
    Anneme "benim babam öldü mü?" sorusunu sık sık sorduğumu hatırlıyorum.
    Annem hala o zamanlarımı anlatırken ağlar.
    Baban var ama babasızsın.
    Hatırlıyorum çocuk "babam öldü mü?" diye soruyorum ve her sorduğumda annem "öldü" diyecek diye küçücük yüreğimde hissettiğim o acıyı hatırlıyorum.
    "Seni anlıyorum" diyemem belki ama inan hissediyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkes kendince yaşar hayatını acısıda tatlısıda, gerçekleride farklıdır herkesin bu da seni herkesden ayrı kılan bir durumdur zaten ki babasız büyümek kimime bir yanını eksik hissettirir kimine kolunun kanadının kırık olduğunu ama en acısıda nedir özlem her baktığın yerde aramak tabi herkes de olan bir durum çevremizde çoğu kişiyi görüyoruz annesiz babasız tutunacak dal arayan ama ne olursa olsun sımsıkı da tutunmak gerek hayata.

1|0
    0|0
  • kimseye guvenemezsin bir kere
    ozguvenin dusuk olur
    hele bir de darbe yemissen hayattan
    hayat digerlerunun baktigi gibi gelmez
    bakmakla gormeyi ayirt eder

1|0
    0|0
  • Evet hisler kesinlikle ortak, baba muhabbetleri açıldığında içimden bişeyler sızlardı hep bitsin isterdim bir an önce kapansın o konu, ilkokulda baba mesleği sorulduğunda kan ter içinde kalırdım, camide hoca yetimlerin başını okşayalım sevindirelim vs ayetler okurken yanımdaki komşumdan utanırdım sebebini bilmeden, herkes babasının kucağında araba sürmeyi öğrenirken ben bmx bisikletimle turlardım sokakta, arabayı 26 yaşımda öğrendim. bir ara kavga ettik gençlik tabi adamlar mahalleye kadar geldiler toplanıp herkesin babası çıktı birinde sopa birinde silah vs sap gibi kaldım orda ne baba vardı bende ne abi, ama en büyük acı duyduğum şey acıyarak bakan gözlerdi ama hayatım boyunca bunu asla kullanmadım mağrur oynamadım diktim hala dikim evet arkada bir duvarım bir dalım yok varsa yoksa bir annem var. Ben babamı 1.5 yaşında kaybetmişim yani hiç tanımadım bile. Eksikliği ister istemez yaşıyorsun, anlatılcak o kadar çok şey varki...

1|0
    0|0
    • Okurken kendimi tutamadim emin olun allah sabir versin.. Keske diyorum bende keske yasayabilseydim o baba sefkatini korumasini hissedebilseydim..

• elinden tutup, parkta bir salıncakta sallamaması ve küçük yaşlı bir çoçuğun babasının elinden tutup gezdiğini görmek bunu yaşayamamış olmanı gözüne gözüne sokması ama o çoçuk adına da mutlu oluyorsun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...