Seçme şansınız olsaydı cinsiyetiniz ne olarak doğmak isterdiniz?

Nedenleriyle birlikte açıklar mısınız? Ben erkek olmak isterdim çünkü bu ülkedede bu dünyadada kız olmak çok zor

• Kızım ama erkek olmak isterdim
    84% (52)24% (11)58% (63)Oy Ver
  • Erkeğim ama kız olmak isterdim
    16% (10)76% (35)42% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yalniz kizim ama erkek olmak isterdim seceneginde erkek , erkegim ama kiz olmak isterdim secenegindede kiz oy kullanmis beni mi trolluyosunuz😂
Erkeğim erkek kalmak isterdim ve kizim kiz kalmak isterdim seçenekleri vardi aslindada çok kalabalik durdu diye gereksiz gorup silmistim hay elim kirilsaydida silmeseydim lutfen artik bu konuyu gundeme getirmeyin canım yanıyo artık gerçekten😞😄

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kız olurdum ya yatarım evde calıssın kopek :D

0|0
    0|0
    • Kizlar evde yatmiyo ama😞😄

• Bu soylediklerin dinin emirlerinin tamamen dışında
      Yaşanmış bir şey var bak ;
      Bir gun dinsiz bir kral
      Musluman bir halifeye soruyor
      Sizler kadınları neden kapanmasını istiyorsunuz bu kadar deger verdiginiz halde neden bu kadar saklıyorsunuz
      Musluman halife de : kristaller krılgandır bu yuzden onları hassas ve ozenli bir sekilde tasınmalı , baş ustunde
      Sizin bir elmas veya kristaliniz olsa nasıl saklardıniz hepimiz biliyoruz :D
      Boyle birseydi iste tam hatırlamasamda :)
      Yani kadınları aşağılayan ve küculten Hiç Bir Sey islama ait degildir oncelikle bunu bilmelisiniz :)

• Ben İslam hakkinda bişey demedim ki 😊 cahil insanlarin cahil dusunceleri sadece soruyu sorma amacimda tamamen anket amacliydi herkesin kendine gore baska derdi baska zorlugu var😄

En İyi Kız Görüşü

• küçücük karnına kocaman bir dünya sığdırıyorsun, üstelik o dünya senin bedeninle nefes alıp, hayat buluyor. bundan daha olağanüstü ne olabilir? yine kadın olarak doğardım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Başım Ağrıo derdim.

1|0
    0|0
  • valla regl falan uğraşama ben hacı abla
    erkek güzel

1|1
    0|0
  • Erkeğim ama kız neden olcam illa kız mı olcaz yani :S

0|0
    0|0
  • Şıklar eksik. Erkegim, erkek kalmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Simdi hen erkegim ama erkeklikten memnunum yani bu durumda teorik olarak Kizim ama erkek olmayi isterim şıkkini isaretliyorum 😂😂 hshdjshd

0|0
    0|0
  • güncellemede yazdığına çok güldüm yaaa :D

0|0
    0|0
  • çünkü üçüncü seçenek ben halimden memnunum yok
    (insanlara seçme hakını tanıma şeklin bumu yani)

0|0
    0|0
    • Ya onuda yorum olarak yazin be kardesim Allah kahretsin o iki sık daha varsi silmistim onlari 😂

• Ne kadar saçma bir soru, ne kadar saçma bir anket.

Ben tro olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • İyi de seçenekler az :) Erkek olmak daha zor. Kız olarak bazı şeyleri yerine getirseniz zor olmaz.

0|0
    0|0
    • Ya iki secenek daha vardi kaldirdim onlari ama pisman oldum ya😞 😂

• Ya klasik sorsaydim bide😄 hem test hemde joker kullanmis gibi iki seçenek elenmiş ne kadar yüce gonullu bir insanim ogretmen olsam kesin çok sevilirdim 😄

• Evet ya bir de klasik sorsaydın :D Öğretmen olsaydınız kesin sevilirdiniz :D Ama anketine yine de farklı seçenler olmuş :D

• yine dünyaya gelsem yine insan olurdum. Cinsel organımın ve ya hormonlarımın türü ile uğraşmazdım.

0|0
    0|0
  • Erkeğim. Memnunum. 😃

0|0
    0|0
  • Dünya kadar malın olucağına fındık kadar demişler

0|0
    1|0
  • Kız çalışmadan para yırdık ya

0|0
    0|0
  • Karı uçana kaçana veririm nasiplensin yavrucaklar

0|0
    0|0
  • zaten bizde şans olsa kız doğardık :)

0|0
    0|0
  • Dogmazdim

0|0
    0|0
  • erkeğim ama kız olmak istiyorum evde sürekli kız gibi giyinip süsleniyorum makyaj yapıyorum dışarda böyle gezmek için neler vermezdim

0|0
    0|0
  • Memnunum ama mast ı merak ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ülkem de kadın olmak istemezdim

0|0
    0|0
  • Kuz. .

0|0
    0|0
  • Erkek olmak isterdim daha rahatlar çünkü. SSeninde dediğin gibi kız olmak zor.
    Ankete gelince galiba kızlar ama kız olmak istiyorlar ya da erkekler ama yine erkek olmak istiyorlar ondan öyle basmışlardır belki 😂

1|0
    0|0
    • Ya aslinda ilk o secenekleride koymustim ama sonra gereksiz gorup kaldirmistim kaldirmaz olaydim😂 ya twitterda ankette surekli oyle yaptiklari için onyargi duyuyorum ölmemi ister misiniz yazsak en yakin arkadasin bile Çok yaşa secenegini seciyo nasi olsa isim gostermiyo diye o hesap😂

• Çünkü erkekler karilar kadar çekmiyor nasil bir adalet yaw erkek olmak istiom phenn!!

1|0
    0|0
  • cinsiyetimden memnunum valla

0|0
    0|0
  • Cinsiyetimden memnunum ben

0|0
    0|0
  • Erkek olmak isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...