Beyaz'ın yaptığı doğru mu?

Dün akşam Beyaz Show'a bağalanan öğretmen (!) PKK propagandası yaptı ve herkes bunu alkışladı Beyazıt Öztürk'de bunu destekledi. Siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında.

Güncellemeler:
Güncel
bu şahsın öğretmen olmadığı ortaya çıktı hdp üyesi pkk propagandası yapan bir hain kendisi

0|0
812

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ölen çocukmuş :(
    Biktirsin diyorum bunu bağlayanlar utansın.

0|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Pkk propagandası? bunun neresi pkk yanlısı bir davranış. İnanamıyorum. Gerçekten inanamıyorum. Çocukların ölümünden, annelerin ağlamasından bahsetmiş kadın, düşünceleriniz niye bu yönde? DİYARBAKIRLI olduğu için mi? neyin kafası bu? Sizi anlamakta güçlük çekiyorum ya da hayır anlamak istemiyorum. Siz çürümüş zihniyete sahip insanlar yüzünden biz bu durumdayız.

2|2
    0|0
  • Çocuklar ölmesin diyen biri neyin propagandasını yapmış oluyor ey c. hil?

1|2
    0|0
  • İlk kez izledim. PKK propagandası göremedim. bölgede karışıklık var. hepimiz biliyoruz. ama iç yüzünü bilmiyoruz. siyasi bir görüş belirten yok burada. öğretmen hanım çok güzel şeyler söylüyor. insanlar acı çekiyor demenin neresi propaganda? barış istemek propaganda mı oldu? ne biçim insanlarsınız ya! faşist oluşunuzla övünüyorsunuz akıl alır gibi değil!

1|0
    0|0
  • Diyarbakirli oldugu icin mi pkk propagandasi? Ogretmen olsun veya bir baskasi, orada yasanan sıkıntılardan bahsediyo. Gozunuzu acin artik ! Pkknin kim oldugunu ogrenin ! Zorla daga cikarilan cocuklarin beynini yikiyolar, zorla dagda kalmalarini sagliyolar aileleriyle tehtit ediyolar. Kac aile cikti bu konuyla ilgili konustu. Sizin gibiler oldugu surece turk-kurt arasindaki bu gerginlik hic bir zaman duzelmicek. Beyaz yine adamligini gostermis. Helal olsun.

0|1
    0|0
  • Bu bir pkk propagandası değil. Gelin silah verin dememiş orda bir millet ölüyo orda bir halk yok oluyo kadın haklı-haksız demiyo sadece çocuklar ölmesin diyo bunun neresi seni rahatsız etti bu kadr mı vicdanın köreldi

0|1
    0|0
  • pkk propagandasının ne olduğunu bilmeyen bir c*hil daha.

1|0
    0|0
    • Terbiyesiz cahil olduğun heryerden belli. Kadın pkk yı tutmuyor. Küfüründen konuşmandan senin ergen bir mahlk olduğun belli oluyor acıdım su an sana ve gül gül karnım ağrıdı :D

• Kadın bizi savunuyor barış istiyor. Kara c-hiliyet. :D

• aşşağıda sana o kadar söven vr bana neden tek cevap verdin :D korkak msn :D

• Programına katılan herkesi otomatik olarak alkışlatıyor

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Tabii ki doğru ne kadar hain bir milletsiniz ne kadar faşist bir milletsiniz , Kafir bile sizden daha iyidir adamı 2 günde hain ilan ettiniz , asıl hain sizlersiniz , insanların ölümüne sevinecek kadar gaddar , ses çıkarmayacak kadar ırkçısınız. Kâfir daha iyidir sizden.

Helal olsun Beyazıt Öztürk.

Zulme karşı sessiz kalan dilsiz şeytandır

Hz. Muhammed

1|1
    1|0
  • Arkadaşlar orda bayan yaşananları tam anlatamadı heyecan ve üzüntüden. Masum insanlar okuldan, sağlık ihtiyaçlarından, yaşam hurriyetinden mahrum. Hergün bomba mermi sesleri orda bir müzik sesi gibi alışılmış bir durum vatandaşlara. Evlere roket mermi isabet ediyor çocuklar durumdan bir haber olan insanlar ölüyor. Sizin tek anlayamadığınız yıllardır insan olmak. Türk kürt fark etmez masum insan sonuçta bir günahı olmadan neyle yargılıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Herkes hakettigini yasar askere polise bombali tuzak kuran molotofla saldiran o cocuklar degilmi pardon cocuk degil çip onlar

2|2
    0|2
    • Arkadaşlar orda bayan yaşananları tam anlatamadı heyecan ve üzüntüden. Masum insanlar okuldan, sağlık ihtiyaçlarından, yaşam hurriyetinden mahrum. Hergün bomba mermi sesleri orda bir müzik sesi gibi alışılmış bir durum vatandaşlara. Evlere roket mermi isabet ediyor çocuklar durumdan bir haber olan insanlar ölüyor. Sizin tek anlayamadığınız yıllardır insan olmak. Türk kürt fark etmez masum insan sonuçta bir günahı olmadan neyle yargılıyorsunuz.

• Yanlış mı anladık acaba.. Kadın, çocuklar ve masumlar ölüyor.. Bu savaş bitsin artık dedi yanlış hatırlamıyorsam? bana pkk propogandası yapmş gibi gelmedi

0|2
    0|0
  • katılmıyorum ve yaptığıda ayıp kalkıp Türk televizyonunda pkk destekçiliği yapmak onun haddine değil.

0|0
    0|2
  • senin beynin çürümüş burada pkk propagandası olacak ne var şaka mısınız siz? vicdan ve beyin yoksunu fikir fukarası insanlarsınız hhastalıklı düşüncelerinizle beraber toprağı boylarsınız umarım sen ve senin gibiler

0|0
    0|0
  • Çocuk ölüyo ÇOCUK ey mankafa

0|0
    0|0
  • savaş olmayan güneydoğuda terörle mücadele var, orda ekseri teröristler ölüyor. Sıkındı suriyede, filistinde asıl orada savunmasızlar ölüyor. kendisi güneydoğuda olduğu için en yakındakileri görüyor

0|0
    0|0
  • Pkk li itler saldıran onlar kanal onların zaten Aydın doğan senin karakterini...

0|0
    0|0
  • Cocuklar uzerinden duygu somurusu zehitletinde cocuklari vardi

0|0
    0|0
  • 3 aylık ölen bebeği görmeyenler utansın lanet olsun sizlere...

0|0
    0|0
Yükleniyor...