Kardeşim nefsine hakim olamadı lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım?

Arkadaşlar kardeşim nefsine hakim olamayıp karşı komşumuzla birlikte oldu bu kadın daha önce banada 2 defa yaklaştı ama tepkimi koymuştum kardeşimide uyarmama rağmen gitti kadınla birlikte oldu ve halen mesajlasıyorlar kadının 3 tanede çocuğu var kocasıda şehir dışındaymış şimdi ben ne yapıcam? kardeşim benden 1 yaş büyük askerliğini yapıp geldi ama hala akıllanmadı daha kötüsü babam duyarsa çok kötü olur lütfen bana akıl verin.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Nerde yasiyosunuz nasil yetisiyosunuz sizin nasil bir cevreniz mideniz var Yemin ederim boyle şeyleri duymasam hayatta yok artik olmaz o kadari gözüyle bakarim nasil insanlarsiniz yaziklar olsun o kadina da kardeşine de

0|0
    0|0
    • vallaha ne desen haklısın allah böyle kardeşin belasını versin bizim aileden böyle biri nasıl çıktı inanamıyorum bir an önce kurtulmak istiyorum artık çok daraldım

• Allah kolaylik versin ne diyelim

• allah razı olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu tek koruyucusu sensin. Baban bunu bilmemeli. Ne yap et bu isi sen mudahale edeceksin.

0|0
    0|0
    • abi ne yapabilirim kardeşimimi döveyim yoksa kadını kocasına mı söyleyeyim

• tamam abi sağol allah razı olsun

• E dedim gibi bunu kimse bilmemeli ne baban ne onun kocasi sen ise kardesini korumaya calis.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeşini baş göz edin

0|0
    0|0
    • valla ne yapıcaklar bilmiyorum ama çok zoruma gidiyor bu durum kardeşim olmasa kafasını gözünü kırardım

• Kardeşin ve o kadın gibi pislikler olmamalı bu dünyada inşallah babanda öğrenir

0|0
    0|0
    • kesinlikle olmamalı nalet olsun böyle insanlara insanın kardeşim diyesi bile gelmiyor

• bu durum seni baglamiyor bence dert etme.
    askerden gelmis koskocaman adam riski goze almistir umarim kocasi gotunden kan alir kardesinin.
    hadi kadin kansiz kani bozuk cocuklarindan dahi utanmicak kadar pislik.. kardesin senin gibi uzak durmaliydi.

0|0
    0|0
    • işte bende inanamıyorum bu duruma bizim aileden böyle bir şerefsiz çıkmamalıydı artık 1 yaş büyük felan dinlemeyecem ağzının payını verecem kardeş olarak bile görmüyorum bu nalet adamı o adamada yazık acıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimseye söylemezsen sıkıntı yok. Alan memnun satan memnun. Salla gitsin

0|0
    0|0
    • kardeşim öyle diyorsunda o adamamı üzüleyim kardeşim yaptığı serefsizliğe mi?

• Bir şey olmaz baksın keyfine çocuk...

0|0
    0|0
    • nasıl olmaz kardeşim göz mu yumayım bu duruma

Yükleniyor...