Hoca bana hakaret etti?

Olay dün oldu arkadaşlar malum sınav haftası öğretmenler odasına gittik iki arkadaş yarışma varmış avrupa birliğiyle ilgili sormaya arkadaşım girdi bende kapıda bekliyorum bitane hoca geldi fizik hocasiymis herhalde odanın önüde baya kalabalık elinde kitap olanlar vb. Geldi durdu bagriyo dağılın falan diye bende kapıyı kapatmadigim için hareket etmedim bağırdı bana dağılın falan bende kapıyı göstererek buyrun hocam dedim elini kaldırdı vucam bitane falan dedi neyse ben sınıfa cikiyodum sonra arkamdan ozurlumusunuz mal mal yüzüme bakiyosunuz dedi. Ben sinirlenirsem herşeyi yaparım çok sinirlendim arkasından öğretmenler odasına doğru yürüdüm ne diyorsun lan sen diye hatta bir kac hoca duydu bana baktı arkadaşım tuttu o sırada beni gel gitme diye annemle babama anlattım pazartesi okula gelcekler ne olcak şimdi kamera görüntülerine bakınca herşey goruncek

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Her şey güzel ama şunu sormak istiyorum;
    Öğretmenler odasına doğru yürüyüp "ne diyorsun lan sen" diye konuştuğunuz da şikayetçi hocadan ne farkınız kaldı?

Bahsettiğiniz öğretmeniniz hatalı. Anlattıklarınızdan gördüğüm kadarıyla buna hiç şüphe yok. Fakat burada asıl düşünmeniz gereken sizin kendi konumunuz. Birisi bir yanlış yaptığında, hatalı davrandığında soğuk kanlı olamıyorsanız ve aynı hataya siz de düşüyorsanız kendinizi nasıl tanımlıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Orda birsürü öğrenci vardı birsurude kiz vardı onların içinde etmesi canımı sıktı bide herkes ooo falan yapınca dayanamadım

• Değerli genç arkadaşım,
      Ne olursa olsun. Gaza gelmemelisiniz. Hocanızın hatasını bir kenara koyuyorum. Yaptığınız davranışın neden yanlış olduğunu bildiğinizi tahmin ediyorum. Buna dikkat etmelisiniz.

Umarım beni size yol göstermeye çalışan bir büyüğünüz olarak görürsünüz. Bu anlatacaklarımın da sizin iyiliğiniz için olduğunu belirtmem gerek.
      Hayatta daima sizin üzerinize oynamak isteyenler, kışkırtmayı deneyenler, gaza getirip hata yapmanızı sağlamaya çalışanlar olacaktır. Bunlardan başka daha bir çok hileyle karşılaşacaksınız. Bu tür tuzaklara düşmemelisiniz.
      Ben size hakkınızı aramayın demiyorum. Sadece uyanık olmayı öğütlüyorum.
      Soruyorum size : öğretmenin üstüne yürüdünüz. Elinize ne geçti? Kendi gazınızı aldınız. Biraz sağa sola artistlik yaptınız. Peki ne kaybettiniz? Haklıyken haksız duruma düştünüz.
      Müdür hem sizi hem de öğretmeni disipline verse haksız mı olur.
      Bundan sonra bir adım atarken arkasından size nasıl etki olacağını düşünmeniz size yarar sağlar.

• Haklısın görüşün ve anlatımın için tesekur ederim

Yükleniyor...