Sitedeki yaşı küçükler?

Bazen burada konularda görüyorum da, kendinizden büyüklere bazen çok ağza alınmayacak laflar ediyosunuz, gerçek hayattada o yürek var mı? 6, 7 yaş hatta 10+ yaş olanlara yaşıtmışsınız gibi davranıyosunuz. Hayatta daha kendi paranızı kazanamazken, hatta kendi kararlarınızı alamazken, internetten ahkam keserken neyin egosunu yaşıyosunuz? ( sözüm meclisten dışarı)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Klavye insanları çok bu sanalda.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Pasam klavyenin ne kimligi var nede cani.
    İyi seyler yazarsan iyi kotu yazarsan kotu yollar karsiya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yapicak sey yok... gormezden gelices...:)

0|1
    0|0
  • bravo :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne yazık ki bahsettiğiniz hususlara hiç dikkat edilmiyor.
    Ben bu yaşımda her gün bir şey öğreniyorum. Ukalalık etmeye özen gösteriyorum. Oldum ben, piştim tamamım demiyorum ama 19-20 Yaşlarında her şeyi biliyorum havasında gezinen bir çok üye var.
    Internet ortamında olunca insanlar küstahlaşıyorlar. İçlerinde sakladıkları çirkin ve kaba tarafı serbest bırakıyorlar. Kimse onları görmeyeceği, ayıplamayacağı ve ceza almayacakları için bastırılmış yanları ortaya çıkıyor. Dışarıda Hocam dedikleri, abi çektikleri, mecburen saygı gösterdikleri kişilere hakaretin biri bin para.
    Diğer bir husus ise eğitimsizlikleri ve cehaletleri. İçleri dolu olmadığı için doğru ve yanlış kavramından uzak kalıyorlar. Bu tür bireylerin davranışları da dengesiz ve saldırgan oluyor haliyle.

Onları suçlamak bir çözüm değil. Ne yazık ki onları yetiştiremiyoruz. Kaç tane gence doğru düzgün ingilizce öğretiyoruz ya da hangi birisine kültür diyebiliriz? Sanatçı yönlerini ortaya çıkartıp kibarlığı mı aşıladık. İğneyi onlara batırdığımız kadar çuvaldızın sahibi bizler de suçluyuz.

0|0
    0|0
  • Ah ah sorma miirim

0|1
    0|0
Yükleniyor...