Dün gece Beyaz Show'daki Skandal için ne Düşünüyorsunuz?

http://m.sabah.com.tr/galeri/turkiye/beyaz-showda-pkk-propagandasi
Benim kendi yorumum Beyaz gerginlik çıkarmamak adına sessiz kalmış ama bu kadın tam bir provokatör, programı manipüle etmiş.

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• beyaz neden ağzının payını veremedi ki skandal bence susmamalıydı her gün şehit veriyoruz

0|1
    0|0
    • Aynen belki de bunlardan bahsetmeliydi.

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemedim ama sıkıntılı olduğu kesin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Dun izliodum ne ara oldu la o?😁

0|1
    0|1
    • Sen tv karşısına oturmus birisine bıçağın ucunda elma uzatırken olmus olabilir :)

• Yok ya sonra sıkildim kapattim😁

• Anlamadığım şey bazıları diyor ki şehitlerin çocuklarını kimse düşünmüyor falan evet haklısınız ama diğer çocuklarında bir suçu yokki onların babası şerefsiz diye neden onlar yargılanıyor ki

0|0
    0|1
    • meseleye şurdan bak o coğrafya da her ölen çocuk masum mu acaba. Örgüt sempatizanlarına göre evet sence?

• Polislik zor bir meslek, çünkü senin gibi beş para etmez insanları da korumak yine senin gibi ucuz insanlar için de gerekirse kendi canımızdan vazgeçmek zorundayız ki bu hiç adil değil. Sen ne gündemi takip eden ne ölen çocuklar için üzülen birisin ben bunu burdan görüyorum, senin gibiler berkin için ortaya koydukları tepkiyi yasin börü için irem için 5 aylık şehit bebek için koymazlar çünkü onları polis öldürmedi onları senin gibiler öldürdü. Bunüşkede yaşatıp teröre teröriste destek veren herkesin sonu aynı olacak bunun boyu posu yaşı cinsiyeti olmaz. Baş kaldıranın başı kesilir

• Rezilsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hendek kazarken, asker şehit ederken kimse şehidin çocuklarını ailesini düşünmüyor. Biz kendi topraklarımızı korurken mi düşüncekmişiz biz bunlara toprak versek bunlara yine yetmez.. Ben tarafım arkadaş ben vatanım tarafındayım. babasının tabutuna gitme diye ağlayan 1-2 yaşındaki şehidin çocuğunun tarafındayım. ! Bunların hepsinin canı cehenneme..

1|2
    0|0
  • "Beyaz girginlik çıkarmamak adına sessiz kalmış." Hadi oradan, o pisliği alkışlatmak da mı sessiz kalmaya dahil acaba.

0|1
    0|1
Yükleniyor...