Kadınların tacize uğraması neden dalga geçilebilecek bir olay olarak görülüyor?

Kadınların tacize uğraması neden dalga geçilebilecek bir olay olarak görülüyor ve geçiliyor?

Güncellemeler:
canım turnusolü oldu soru

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• bilmiyorum dalga geçeni görmedim lakin kesinlikle öyle bir şey olamaz..
    sonuçta herkesin cevresinde değer verip sevdiği belki de hayallerini süsleyen bir insan bir kadın vardır..
    azıcık empati kurulsa zaten ne kadar da zor bir durum anlaşılacakken insanlarımız hep şu atasözünü haklı çıkartıyorlar..
    ateş düştüğü yeri yakıyor..
    ateş oysaki toplumumuza düştü ve yok oluyoruz farkında değiliz.
    bu gün bu saatlerde bir kızı dışarı da tek başına yalnız koyabilmek insanın aklını kaçırsamasına neden olabiliyor..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Empati yoksunu bir dünya sığırla birlikte yaşadığımız için. Çocuk yetiştirmekte o kadar başarılı bir toplumuz ki duygular hakkında konuşmak ayıp, utanılacak bir kavram. Herkes bir prens herkes bir prenses canı ne sterse yapmaya, almaya, istemeye hakkı var. Canı isterse dokunur, tecavüz eder laf atar karşıdakinin duygusunun bir önemi yok önemli olan zat-ı şahanelerinn o esnada çükünü harekete geçirecek bir ana şaht olması sen bunun için kırmızı ruj sürmüşsün, üzerinde dar pantolon varmış e dünya prenslerimizin etrafında dönüyor bütün sokaklar onun haremi ve sen de onun dikkatini çekmeyi başardın ne var bunda mutlu bile olman lazım!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• İnsanlar kimin ne acı çektiğini umursamayan bencil sefiller olduklarından. Bu hale gelirken beyinlerini nasıl devre dışı bıraktıklarını bulursak aksini sağlayabiliriz belki.

1|0
    0|0
  • Dalga geçen esektir.

1|0
    0|0
  • dalga geçilecek bir şey değil

1|0
    0|0
  • Cunki sözde hocalar bile kendi oz kizina sevhetle bakmakta sakinca yoktur derse milette dalga gececek kadar kucumser.

1|0
    0|0
  • Onu bide tacizciye sormak lazım. Gözünün önünde karısına kızına yap da bakalım noluyor. bir tek onun bacısı bir tek onun kızı - karısı var. Adamda biraz utanma olur. Benim de bacım var der. Şerefsiz

1|1
    0|0
    • Karısının kızının suçu ne burada?

• Bu yazdıgımdan çıkardıgın sonuc bu mu? Empati yapmasını sağlamak açısından dedim ben o cümleyi. Bundan bu sonucu nasıl cıkardın bilmiyorum

• Neden dalga geçilecek bisey olsun ki kimse açısını gelmeyince anlamiyo ondan karısına kız kardeşine anasına yapılınca bu taciz bak nasıl hepsi aslan kesiliyor ama milletimiz neden hala böyle saçma sapan hareketlerde bulunurlar anlamıyorum ben

1|0
    0|0
  • Çünkü onu düşünenler aptal, geri*zekalı ve bunun ne gibi bir anlama geldiği hakkında hiç bir fikri olmayan embesiller.

1|0
    0|0
  • Çok aşagalıyıcı bişey

1|0
    0|0
  • Karakter meselesi

1|0
    0|0
  • İnsan hakları diye suyunu çıkardılar, hadım etme cezası gelsin ne taciz kalır ne tecavüz.

Haşırt.

1|0
    0|0
  • çok düündürücü rezil bir olay aslında

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum ancak ben dalga geçmek yerine çok ayıplarım çünkü kadın hakları diye bir kavram var, kadına ne ''Taciz'' edilir nede ''El Kaldırılır (Şİddet)'' o elini kaldıranın da Allah katında eli kırılır ve günahtır... :(

2|0
    0|0
  • komik değil bence

1|0
    0|0
  • Kadınların tacize uğraması neden dalga geçilecek bir konu olsun ki, çevremde daha henüz hiç görmedim tacizin dalga konusu olduğunu?

0|0
    0|0
  • dalga geçenlerin göz yumanların yapmak ıstıyenlerın ben... bü yüzden toplum olarak gelışemedık hala

1|0
    0|0
  • Asla hayatta tüylerimi en çok ürperten şey bir bayanın tacize veya tecavüze uğramasıdır.

1|0
    0|0
  • delikanlı adamlar yok hepsi aktör, o yüzden,

1|0
    0|0
  • Ben hiç öyle düşünmedim..

1|0
    0|0
  • Kim geçiyor geçen insan değildir

1|0
    0|0
  • erkeklerin basına gelmediği için herlade

1|0
    0|0
  • Öyle yapan ibnedir

0|0
    0|0
  • Ne dalgası ya sacmalama

0|0
    0|0
  • kim dalga geçiyor?

0|0
    0|0
    • Üslübuna dikkat etseydin keşke. İnsanlar dalga geçtiğinde ister iatemez bu insanların gözünde normalleşiyor, anormal çok kötü bir durum gibi gelmiyor insanlara

• haklısın ancak elimizden hiçbir şey gelmiyor :( argo konuştuğum için özür dilerim... tecavüz hiçbir zaman benim için normal bir durum haline gelmeyecektir. kadınlar bir çiçektir onları incilten bu gevşeklere keşke hesabını sorabilme şansım olsaydı.

• Kadınlarin tacize uğraması neden dalga geçilebilecek bir olay olarak görülüyor mu? 😂

0|0
    0|0
  • bende tacize uğradım la :) bayanlardada çok tacizci var

0|0
    0|0
  • Kim oyle goruyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Karaktersiz kişiler çok.

1|0
    0|0
  • Allah korusun biz insanları

1|0
    0|0
  • dalga geçenler anca şfrsız olandır

2|0
    0|0
  • Welcome to Turkey

1|0
    0|0
  • Karaktersiz cok cunku

1|0
    0|0
  • dalga geçen o. çocuğudur.

1|0
    0|0
  • Dalga geçenlerin kendi şeref fakiri. Allahım inşallah 5 kişi bunları dağa kaldırsın

1|0
    0|0
  • millet cıvıdı.

1|0
    0|0
  • ona bakarsan erkeklerin her yaptığını hoş gören bir rezil toplumumuz var o tacizi yapanın anasını kardeşinide aynı duruma koymak gerek

1|0
    0|0
    • Senin dediğinde de yine olan kadınlara oluyor.

• o ibneleri doğurup sonrada yetiştiremeyen ana tabii sorumlu çocuk zevk tohumlarımı. kendine hayrı yok cahill insanlara bakıyorum birde bakabilecekmiş gibi on çocuk getiriyorlar sonrada ipsiz sapsız suç makineleri onun bunun karılarına kızlarına dolanan adii adalar oluyor. önce o analar eğitilmeli saçı kılığı kıyafetine göstereceği özeni çocuklarına göstersin. günlerde gezeceğine evinde oturup çocuğunun derdi ile ilgilensin

Yükleniyor...