10 yaşında kızımın jimnastiğe başlamak istemesi normal değil mi?

merhaba 10 yaşında bir kızım var. kızımın vucudu çok esnek biz bunu 7 yaşındayken farketmiştik zaten eğlencesine okulda öğretmenine söylemiş ve beden eğitimi hocası bana gerçekten yeteneği var isteğide var yönelmesinde sakınca görmüyorum dedi. kızım sürekli videolar izledi internette araştırdı ve bana anne ben istiyorum dedi bende arkandayım dedim. ama eşim biraz dindar bir adam kızımı herkes mayolu görecek ben istemem gibi konuştu. ben çocuk o ne olacak bu spor sadece yetenek veya eğlence değil vucut gelişimini özgüvenide sağlar, dedim. Ama eşim nuh diyor peygamber demiyor. etraftaki insanlarda onun aklını çeldi. kızımda bana küstü. ben bu sorunu nasıl çözebilirim?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudu esnek ama 10 yaş biraz geç değil mi. Sanki çok daha erken başlıyorlar

0|0
    0|0
    • öğretmeni dediki tam yaşıymış vakit geçmeden hemen başlaması gerekiyormuş

Erkekler Ne Diyor 3

• Tam başlama yaşı
    Ama baba haklı BENCE DEĞİL DİNİMİZCE

0|0
    0|0
  • Baslasın

0|0
    0|0
  • jimantik tarzı veya bale de olabilir o tür şeylerde bacak açıldığı için kızlık zarında yırtılma meydana gelebilirmiş... benim jimnastik hocası iki kuzenım var ve spor salonları var onlarda bu tür kızlık zarı problemi yaşanmadı. jımantık yapmak boyun uzamasını da engeller emin misiniz göndermek için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eşinizle konuşun. Kızınız ilerde belki çok başarılı olacak bu alanda? Giyimi kapalı da olabilir. Tayt giyilebilir.

0|0
    0|0
    • bende bunları söyledim ama çok katı biri

• öğretmeni erkek olduğu için daha çok sinirlenir diye korkuyorum

• Bir bayan hoca olsa daha iyi olur. Okuldan.

• Baba haklı. Fakat ebeveyn olduysaniz uygun dille anlatabilmeniz gerekir. Ilerde sana sanane demesini istemiyorsan babayı dinleyin. Konusmasi şart

0|0
    1|0
    • ama belki ilerde çok başarılı olacak yani önünü kapatmak istemiyorum

• sadece kizlara egitim veren bir yer yok mudur ki?

0|0
    0|0
  • saçma. başlasın tabiki yetenek bu

0|0
    0|0
  • Eşin dindar değil sübyancı. Jimnastikçi ÇOCUKLARI görünce aklına gelen belli pisliğin.

0|0
    1|0
Yükleniyor...