Babanızla ilgilisorunlar yaşıyor musunuz sizde?

Babam annemi hep aşşağılıyor ben savunmaya geçtiğimde sen sus annenin p*zoluğunumu yapıyorsun diyor inanın ikimizde ne yapacağımızı bilmiyoruz. Hiç bir anne yapılan hakaretleri hak etmiyo diye düşünüyorum buraya yazacak o kadar çok şey varki yazarken bile ağlıyorum bunun için fazla bisey yazmıcam. Annem benim herşeyim ona edilen her kötü söz beni de yaralıyor. Şimdi siz diceksiniz madem bu kadar derdin var sitede ne işin var diye, haklısınız ama her birinizin görüşü söylüceği şeyler bana belkide yeni fikirler verir ve bende ona göre davranırım.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• çok kötü bir durum Allah yardımcınız olsun babanıda ıslah etsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi ya Annen babanın kabullenemeyeceği bir hata yaptı ve onu ezerek intikam alıyor ; ya da babanın sıtkı sıyrıldı delirdi. Neden böyle yaptığını anlamaya çalış. Neden böylesin sevgili babacım diye yanaş affallasın. Zor durum. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • annemin telefondaki mobil verisi acik kaldigi icin fatura detaylarinda gece 4-5-6 civari internete girildigi yaziyor bütün olan bu

• girilme yok mobil veri acik kaldigi icin faturaya yansimis

• öyle bir şeyide ilk senden duyuyorum ; bence annenlede konuşmalısın

• baban gercekden de terbıyeszce yaklasmıs anne sana karsı aıle kavramını kavrayamamıs uzuldum ne kadar zmandır bu devam edıyor

0|0
    0|0
    • süreklj bir korkh içindeyiz ne zaman olay çıkarıxak diys bekliyoruz sadece

• ben artık hiç bişey düsündmiyorum tek istedigim annemin mutlh olmasi o bunlarin hic birini hak etmiyo

• mobıl verı nasıl acık bırakılır kı gırmedyse suclamakda ıstemıorum zor durum ama dedgım gıbı sen okulu unutcaksın annen ve sen calıscaksınz baska care yok duzelcek bı durum deglse eger duzelmesı grcekten zorsa son care bu allah yardımcınz olsun

• Bence polis le çözüm olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anneni de al ayrıl o evden.

0|0
    0|0
    • herhangi bir gelirimiz yok

• haklısın böyle devam etmez bu

• kimse kimseyi çekmek zorunda değil

• İmkânınız varsa taşının o evden bizde geçtik o yollardan

0|0
    0|0
    • gelirimiz yok malesef kücük birde kardesim var boşan diyirum ben 18 yaşındayım kendimi kurtaedım belki ama kardesim 9 yasinda

• sözde kendisi dinine çok düskün ama olanlar ortada

• Siz giteniz evden kiymetinizi anlar

Yükleniyor...