Bu kadarina da pes diyorum artik sizin dusunceleriniz neler?

Bir de haberi yayinlayani dava edeceklermis bu kadari da olmaz ya hep rte'ın pislikleri sirada ne var Kurani degistirmek mi neden halk susuyor neden susuyoruz siz ne dusunuyorsunuz bu konuda?
Bu kadarina da pes diyorum artik sizin dusunceleriniz neler?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsanlar dinle kafayı çok bozmuş, biraz kitap okusalar bu düşüncelerinden arınacaklar ama nerde...

0|0
    0|0
    • Dinle kafalari karistirmaya calisiyolar cunku bir milletten kitabini dinini aldin mi neyi kalir hatta bu islamsa yahudi hristiyan bunlar once boyle miydi onlar da kutsal dindi ama bozuldu

• O zaman da erkek müdahale eder ya da kadın aklını kullanıp bir şekilde canını acıtır. İlla fiziksel olarak acı vermekten bahsetmiyorum, psikolojik olarak acı verirseniz korkması için yeterli olur.

• Orada psikolojik olandan soz etmiyor😂her neyse ceviride hata var dicem heryerde ayni cevirmisler

• Kuran'ı kerimin tek bir harfini bile değiştiremezler

1|0
    0|0
    • Oyle oyle de simdiden var yani soyleniyor felak suresi miydi halkin elinden alinir kuran ama defismez bence de degistiremezler diger kitaplari degistirdiler ama Kurana gucleri yetmez

• Zaten değiştirmeye kalksalardı şimdiye çoktan duyulurdu yani. Buna devlet bile izin vermez

• 😏😏

• Bende pes dedim

1|0
    0|0
  • ciddimi bu ya

1|0
    0|0
  • it ürür kervan yürür gerçekten böyle bişeyin olmadığını hepimiz biliyoruz bilmeyen zaten ben müslümanım demesin adam gibi kuranı okusun anlasın yanlış kaynak ve hurafelere inanmasın.

0|0
    0|0
    • Oyle oyle de akillari karisik cok insan da var herkes musluman olarak dogmadi malesef

• Bazilari cok he iste anlatamiyorum gidiyor kurbanlik olarak horoz aliyor kesiyor bu bir de medya haberlere cikacagi kesindi ve ne yapmaya calistiklari acik ortada yapiyolar da yani isleri tikirinda ilerliyor

• yapmak istedikten sonra yaparsın tabi

• güzel kardeşim bunlar

0|0
    0|0
  • Fetvada tam olarak ne diyor sence?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...