İnternete onca zmn gecryorsunuz sizdn ricam çocuk içn birşeyler yapmanız sesmzi duyrup yardm kampanyası basltabilirmyiz?

İnternete onca zmn gecryorsunuz sizdn ricam çocuk içn birşeyler yapmanız sesmzi duyrup yardm kampanyası basltabilirmyiz?

Anne karnındayken beyninin sol tarafında damar toplanması oluşan Ahmet, 2 yaşına kadar birçok kez nöbet geçirerek ölümcül tehlikeler atlattı. Doktorlar küçük çocuğun ileriki yaşlarda nöbetlerin birinde hayatını kaybedebileceğini söyleyerek kurtuluşunun felce neden olacak beynin sol tarafının sağ tarafıyla bağlantısını kesmek olduğunu belirttiler. YAŞAM İÇİN FELÇ Genç

çift, hayatlarının en zor kararını vererek çocuklarının kurtuluşu için ameliyat olmasına karar verdi. 14 Ocak’ta İstanbul’da özel bir hastanede gerçekleşecek operasyon için 60 bin lira gerekili.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne gerekiyorsa yapalım arkadaşlar en azından bir hesap numarasna ulaşalım çocuk için ilerde para gerekli zaten ailesi zor durumda bu çocuk bizim çocuğumuz Türk milleti olarak gerekeni yapalım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Keşke başka bir şansı olsa.. Merak ediyorum acaba sağlık bakanlığı ne işe yarıyor?

1|0
    0|0
  • Yanılmıyorsam insan yarım beyinle felçsiz olarak yaşıyabiliyor Cameron Mott isimli bir kızın da beyninin yarısını almaları gerekmişti tabi neresinden ne kadar kestikleri de elbet etkilidir ayrıntısını bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Soruyu gizli sormuşsun ama bu tür yardımsever ve duyarlı insanların olduğunu görünce dünyada yaşama hevesim artıyor en azından bişeyler yapmaya çalışıyosun bu yüzden sana binlerce kez teşekkür ederim Güzel insan Allah senden razı olsun bu kez cidden duygulandım ;(

0|0
    0|0
  • Yarın sosyal medyada gündeme. Getireyim. Daha yeni duydum

1|0
    0|0
  • Zaten haberlerde okudum kadariyla parayi coktan bulmuslar

0|0
    0|0
    • Ya hayatının geri kalanı sadece ameliyat masrafını yardım sever biri üstlenmiş unutmaki felçli olarak geçirecek beni çok etkiledi bu ilk defa bu kadar üzülüp ağlıyorum

• Benim okudugum kadariyla fizik tedavisyle sagligina kavusabilirmis haberturk

• İnşallah öyledir aile zaten varını yokunu tedavi için harcamış ilerde de çocuk için para gerekli gerçekten birşey yapabilirsek kendimi iyi histedicem

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl yani felç olacak derken ne olacak

1|0
    0|0
    • Ya ameliyat olacak hayatının geri kalanını felçli geçirecek ya da ameliyat olmayıp söylemek bile istemiyorum

• Bu beni çok etkiledi birşeyler yapabilirsek kendimi daha iyi histedicem

• Ben ameliyattan sonrasını düşünüyorum şimdi bide

Yükleniyor...