Sen güzel olduğunu düşünüyor musun dedi?

erekek arkadaşımla konuşuyorduk, kız arkadaşım da yanımızdaydı, ders zili çaldı işte çocuk gitti ben de kıza döndüm arkadaşım bana bakıyordu sonra bana öyle bir soru sordu? neden sorabilir ki o an neden öyle düşünmüş olabilir?

Güncellemeler:
bu arada kendisi sarışın, ben de esmer değilim ama siyah saç, beyaz ten işte

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadasınla senı bırbırınıze yakıstırmamıs bnce onda gozu var dıkkat et

1|0
    0|0
    • ona ihtimal veremediğim için sordum çünkü birbirleriyle araları iyi pek iyi değil ve bana sürekli çok he bir erkek arkadaşın var farkındasın değil mi diyordu

• kızlar genelde hoslandıkları erkegın baska bır sevgılısı varsa erkegı kıza kızıda erkege kotulerler ayrılsın dıye aralarının ıyı olmaması da onu degıl senı tercıh etmesınden kaynaklı bnce sen dıkkat et veya dene ben ondan ayrılacagım de ayrılıgınızı onaylayıp zaten sana yakısmıyodu v. s gıbı sozlermı edecek yoksa sacmalama falanmı dıyecek

Erkekler Ne Diyor 4

• Ooo ayıp etmiş.

1|0
    0|0
  • Laf olsun diye sormuş bence.

1|0
    0|0
  • ya siz kızlardaki birbirinizi çekememezlik? arkadaşlar arasında dahi. ah siz kızlar.. erkek olmanın gözünü seveyim be :D

1|0
    0|0
  • Yine Gedik Ahsen yahu 45 üstü bir sen varsın sitede abla niye gizleniyon ki hiç anlaşılmıyor şerefsizim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...