Babamla kavgamızda kim haklı sizce?

zaten mütemadiyen kavga ederiz geçinemeyşz he kafam oturup üni sınavına çalışmadı zamanında bikaç yıl geç gittim üniye...üstüne bide para göndermez diye başka şehride yazamadım hergün kavga ederek yaşıyoruz adamda drama seviyor bişey dediğin an "ben zaten şerefsizim ben zaten o. pu çocuyum" diye güya trip atıyor...
neyse demin annemlerle program izliyorduk 2 gündür geç yatıyoruz ışık kapalıydı kızıyo diye kapatmıştık bende açıktım menemen yaptım içeri götürdüm tv izleyerek yerim diye babmda uyandı tüm enerjimi çekti ışığı kapadı bende
"baba yemek yiycektim ondan açtım" dedim
babamda
"ışık kapalı yenmiyormu yemek dedi"
bende
"sen ışıkları kapatıp mı yiyosun dedim"
sonra aldım yemeğimi odama gidip gece lambasını açıp yedim kapıyıda çarpınca odaya gelip
"bidaha bana baba deme"dedi
ya ne biliyim ben mi abartıyorum o mu abartıyor bilmiyorum sizce kim haklı...

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle yap. Evinizin ortamını pek bilmesem de annenin ve babanın tv izlediği bir zaman vardır herhalde. Biraz meyve koysan bir . Götürsen babana versen biraz. Hani böyle böyle ufak şeyler yapsan aranız daha iyi olabilir. Veya geç saate kalmışsa baban sorabilirsin menemen ister misin falan diye. Emin ol bu yüzü kırılacaktır. Daha iyi anlaşırsınız diye düşünüyorum böyle yaparsan

0|0
    0|0
    • valla neler yaptım neler hepsi unutuldu kiymeti bilinmedi bir halt yapmama bundan sonra babam biraz nankör ve küfürbazdır gücücde çeneside anca bize yeter... bize o baktığı için kurar bu baskıyı yoksa ondan uzakta gayetde iyi anlaşırız yeterki ondan para şsteme ya da bişey yapmasını isteme...

• O zaman yap, alıştır, mahkum et, kullan. Dene dediğim gibi şeyler. Çöz durumu ve sürekli yap. Alışsın zamanla. bir yerden sonra sen yapmadan sorsun. Sürekli dediğim de hani baktın alışıyor bir dur. En sonunda yapmak için bişey iste mesela dediğin gibi para

En İyi Kız Görüşü

• Baban kaç yaşında önce onu soruyum

0|0
    0|0
    • 55-56 falan tam bilmiyorum

• doğru diyosunda bu adam beni çocukluğumdan beri böyle darlayan bir adam hayır bir birlikimde yapmadı bu adam onunla aynı maaşı alan insanlar ev aldılar bu evde bizim ama babaannem bize bıraktı... emekli ikramiyeside uçtu gitti biişey yapmadı ama meslea küçükken beni bakkala gönderirdi 50 kuruş eksik olsa onun yüzünden ağlatırdı 50 kuruş nerde diye... demek istediğim şu mi bende de sabır denen şey kalmadı cinayet işleticek birimize diye korkuyorum o derce sinirlerini çiğneyen bir adam daha anlatmadığım bir ton şey var

• Dertlesmek istersen sonuna kadar dinleyebilirim ozelden. Sonuna kadar sen haklisin bu tarz olaylari yasamayan anlamaz

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten ışığı mecbur kalmasan açmıyormuşsun kızdığı için. Orası senin evin, insan evinde özgür olmalı. Bir yemeklik zaman'da kullanılan ışığın maliyeti nedir Allah aşkına! Her zaman büyükler haklı değildir, bu olay'da bence baban haksız.

0|0
    0|0
  • bence babanın degerını bıl... gerekırse aranızdakı problerı konusarak cozebılırsnız kımı babalar var o kapı carpmaya kızına neler yapmıyor...

0|0
    0|0
  • Bence anneniz haklı.

0|1
    0|0
  • baban

0|0
    0|0
  • Haklıyı boşver suçluyu ara. 😊

0|0
    0|0
  • baban haklı tabi ki kim bilir sizi ne zor şartlarda büyütmüştür birde iş sıkıntısı felan stres yapıyor işte geçim derdi zor sen babanı altan al tamam haklısın de bak gör sonucu :)

0|0
    0|0
    • babam emekli evde annesinden kalma onunla aynı işte çalışan kuzeni ev bile aldı böyle pintiliklerde yapmadı... babam bize ayda yılda bir fırın aldı günlerce söylenip durdu fırının üstüne bişey döküldüyse bağırdı çaağırdı

• bilemiyorum belki parası yoktur ama burdan bakınca sende haklısın tabi canım ama idare et işte babadır ne yapıcan ilerde evlenince her istediğini yaparsın

• Ya tv acik onunde isigi da bir zahmet yakma menemeni gorursun tv isiginda gozun de gece korlugu yoktur herhalde

0|0
    0|0
    • o kadarda fazla değil tv ışığı lcd değilki bildiğin tüplü hemde uzak 5 dk yiyip kapatıcam ışığı zaten

• Kapiyi ortseydin bari

• kapı camlı

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonuna kadar haklısın kusura bakma ama baban biraz sorumsuz benim babamda öyle ailelerimizi seçemeyiz ama yeni bir hayat kurabiliriz bence okulunu bitir işe gir ve babanı hayatından sil sana saygısı sevgisi yoksa bu baban bile olsa sil sana bunu yaşatmaya hakkı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...