Akp'ye oy verenler mutlu musunuz?

Ete, sigaraya, elektrige, dogalgaza, ulasima. Her seye efsane zam geldi. Asgari ucret 1300 denildi ama agi haric 1150 liraya falan denk geliyor.

Teror bitmedi. Daha da artti.

Dolar duser dediler. 3 lira oldu.

Baskanlik da gelirse donlari indirip bekleyin mnkym. O zaman iyi zkecekler.

Agapa coh eyi coh. Egonomi coh eyi.

Güncellemeler:
Yazik l. n bu yurdumun koyun Halkina

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendi g*tüne kazık cakiyorlar ne denir ki... 👏👏

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutlulardır herhalde

0|0
    0|0
  • peki kime oy verilmeliydi. sgk kurumunu borca gömen sonrada ülkeye yönetmeye talip olanamı oy verseydik../ yoksa ülkeyi başka ülkelere satacak taşeron örgütün uzantısı partiyemi/ yoksaa kendini milliyetçi sanan ama milliyetçilikle alakası olmayan zamanında yeterli oyu almasına rağmen dsp nin dibinden ayyrılmayıp kendini kararlarını vermekten aciz olan partiyemi kime isterdiniz

0|0
    0|0
    • Ulkeyi soymayacak, damadini bakan yaptirmayacak, halki dinle uyutmayacak herhangi bir partiye

• Yapmadim olacak onyargisini zktgm ;)

• yapmamışmış hepiniiz torpilcisiniz ama size yapılmayınca adalet algınız ön plana çıkıyor hep bana hep bana fikrinden vazgeçin

Erkekler Ne Diyor 7

• AKP liler mutlular elbette hayatlarının en parlak dönemini yaşıyorlar İstanbul'un yarısını satın aldılar en lüks arabalara biniyorlar toki bütün evlerini itinayla AKP varandaşları için inşa ediyor Başak şehire tepede çiçeklerden yapılmış bismillah yerine Kocaman RECEP TAYYİP ERDOĞAN yazısıyla giriliyor mutlulaarrr elbette 😊👋

0|1
    0|1
  • Sigaraya AKP mi zam veriyormuş :) çok komik her yıl standart zam bu sadece sigaraya değil her şeye geliyor

0|1
    0|1
    • Ah benim koyun vatandasim

• Zamlarla beraber enflasyon da artar ki millete koymasin. Sen asgari ucrete 200 lira zam yapip her seye toplam 500 liralik zam yaparsan kufur yersin. Enflasyon da ortada. Bir de vaatler var tabi. Dolari dusurcez, teroru bitircez gibi. Hani nerde. Alayi laf salatasi

• Cem Uzan olaydı ona verirdim battı balık yan gider m. gibiyim

• Doguda ic savas var koklerini kazimaya calisiyoruz kim gelipte bunu bitirebilirdi ki adamlar zaten hain, baris yapsan bugun, gucunu toplayinca yarin yine sana cevircek namluyu.

0|0
    0|0
  • erdoğan amerika ajanı olduğunu videolarda kendisi söylüyor biz bopun eşbaşkanıyız diyor bop amerikan projesidir ortadoğuda devletlerin sınırlarını değiştirecekler

0|0
    0|1
  • başka parti yokki vercek

0|1
    0|1
  • adam haklı sonuna kadar...

0|0
    0|1
  • Cekemiyosan anten tak durmak yok yola devammm ;)

0|4
    0|3
Yükleniyor...