Dünya tek bir devlet olsaydı?

Dünaya tek bir devlet olsaydı sınırlar olmasa sizce avantaj ve dezavantajları sonuçları neler olurdu saygılar...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimal diktatörlükle yönetilirdi, ekonomiye monopol piyasa hakim olurdu. Bir süre sonra kendi içinde teker teker parçalanmaya başlardı. Böylece yeni ülkeler doğardı.

0|1
    0|1
    • Evet parçalanırdı ama savaşın askerin olmadığı bir dünya düşünelim:)

• sen bana devlet olarak ne yapılabilir birkaç fikir versene mesela devletimizde neler olsa daha iyi olurdu eğitim askeri ekonomi turizm alanında vs.

• Ben düşünür değilim sıradan bir vatandaşım ama madem fikrimi sordun söylim askeri olarak lejyonerler kullanılmalı sen ben öldürülmemeliyiz, Eğitime gelince kızlarımız çok iyi eğitilmeli ki her çocuğu bir ana yetiştiriyor ki bu öğretmenlerimiz ve okullarımızın kalitesine yansıyacaktır bunlar benm acizane kendi fikirlerim finansal olarak bir düşüncem yok

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Kim kime dum duma ne din ne milliyetçilik en önemlisi de saygı olmazdı.

0|1
    0|1
  • Amaç o zaten. Welcome to the new world order https://www.youtube.com/watch?v=FsbJSugZPHU izle

0|0
    0|0
  • dezatantajı neden olsun ki

0|0
    0|0
    • Olabilirde olmaya bilirde mesela insanlar yönetimi begenmezler ki herzaman yaptıkları bişey birleşip darbe yapabilirler sonra tüm dünyada bir iç savaş çıkabilir buda bir dezavantaj örneği saygılar:))

• bak borderline diye bir kişilik bozukluğu var ama bu varsa o kişi temiz kalpli oluyor onları geçiririz başa birşey kalmaz

Yükleniyor...