Ya arkadaşlar. Benim hoşlandıgım cocuk benim korkak biris oldugumu söylüyor. Birgün ben bunu işlettim. Orda ona seni seviyorum dedim ilk defa. Sonra bu benim oldugumu anladı zaten sonrasında bende yalanlayamadım. Ertesi gün binlerce kez özür diledim. Böyle birşeyi nasıl yaptıgımı hala da kendime açıklayamadım doğrusu. Çocugu seviyorum. Ama bunun şu an onun bilmesini istemiyorum. Benimle ilgileniyor yani bana karşı birşeyler barındırıyor. Her neyse işte ben ona dünü unut falan dedim. Bu bana sen çok korkaksın itiraf bile edemiyorsun falan dedi. Ya bana sen korkaksın diyo ve bende değilim diyorum. Ya sizce daha mantıklı ne diye cevap verebilirim. Yani ben Allah'tan baska şeyden korkmam falan diyorum ama yok yok sen korkaksın ben sana korkak olmamayı öğreticem falan diyo. Sizce baska ne diyebilirim? O bana korkak dediğinde.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kesin Tipsiz bir kızsın , güzel bir kızın böyle şeyler yaptığını hiç duymadım görmedim :D

0|0
    0|0
    • İnsandan insana değişiyor ama çok şükür senin gibi karakterim bozuk değil mala bak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...