Çok önemli bir sorunum var ve ilerde hayatıma girecek kişi bunu nasıl karşılar bilemiyorum?

aslında tabi anlatmak zor yani ama anlatıcam ben küçükken yaklasık 8 yasında falanken arkadasımla arka bahçeye indik oyun oynamaya kısa geçicem asla unutamıyorum bu olayı bir kaç tane lise cocuk geldi saklambaç oynuyoduk biri arkadasımın abisiydi bizde oynayalım dediler tamam dedik saklanıcak bir yer buldum arka bahcede hem garaj var hem de acık hava bir yer garaja saklanmaya gitim o cocuklarda peşimden geldi ben kötü düşünmedim çocugum ne düşünücem ama sonra üstüme geldiler beni tuttu iki tanesi üç kişilerdi zaten ağzımı da kapattılar ne yapmaya calıştıklarını anlamışsınızdır ama bişey yapamadan kaçtım ben tekme attım beni tutanlardan tekine diğeri pantolonunu açmaya çalışıyodu teki yere yığıldı seyine geldi galiba koşmaya başladım birisi tuttu yere fırlattı çok kızmıştı tekme atmaya başladı karnıma seyime ve o sırada arkadasım geldi ssesimi duymustu yanında da abisi vardı noldu dediler beni kaldırdılar abisi arkadaslarına baktı biz hemen eve gittik kimseye anlatmadım anneme bile ve eve gittigimde kan vardı cok korktum ne oldugunu bilmiyodum tam olarak ama kötü bişşey oldugundan emindim iç çamaşırımı attım kimseye göstermeden ben bunu nasıl açıklıycam bilmiyorum yazarkeen bile gözlerim doluyo ama nasıl inandrırım bilmiyorum ne yapmalıyım diktirsem mi sizce inanmazsa bana

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence git jinekoloğa 5 sn yede bakıyor ona göre hareket edersin üzüldüm başına gelene

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnandırıcı değil ama var sayalım ki doğru. Kimse geçmişinim hesabını vermek zorunda değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 8 yaşında öyle birşeyin olması mümkün değil daha organların bile gelişim aşamasındayken yani neyse bişey demiyecem

0|0
    0|0
  • Cool Story

0|0
    0|0
  • sıkıntılı , endişeye düşmektense en mantıklısı senden direk ayrılmak

0|0
    0|2
  • ben bile inanmadım sen düşün gerisini :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kapanmistir o merak etmee hemm zedelendogi icin kanamistir merak etme icine tam girdini hatirlarsin oda olmadi icin bisey yok takma

0|0
    0|0
  • Sen bu yazdıklarına inandın mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...