Altin Aramadaki Maceralarim Okumak isteyen Varmi?

Neyse birgün gaza geldik ailece altina kafayi taktik hacilar hocalar felan uğrasiyoruz.
Annemin bana verdigi evin kösesindeki odada kuyu varmis 1400 senelik taş örme.
Bendede korku diye bisey yok.
Neyse kiraciyi cikarmaya calisiyom cikmiyor.
Birde kiraci zaten 4 ay kira vermedi ustune bide ciksin diye para verdik kiraciya
Ben tek basima gidip betonu kirdim bir sac var ufak delik var bide bir actim puf etti.
Cakmak yaktim gaz var mı diye yoktu ici hala su dolu kurumamis kuryu hazirlandik neyse yanimizda 1 imam 1 ziraat bankasi muduru 1 polis 1 astsubay 2 uzman cavus 1 adet ambulans soforu hepsi akrabam.
Kimse girmedi ben girerim dedim hoca diyo kuyunun dibinde motorlada suyu cektiriyoz bir yandan kaşim patladi bir andan heryer kan oldu. Ciktim neyse yine giren yok ben girdim elim kanadi bu sefer bisey enseme üflüyo sanki çik burdan diye.
Ciktim gece geldim bu kuyunun basina herkes uyuyor diger evde bir sinek var geliyo konuyo elime fatihayi okuyom uçuyor bitiyor dua geri konuyo tam 7 kere denedim
Tabi biz bir pok bulamadik hoca diyo var ama çekiyorlar kuyunun dibine.
Eve ciktik dayim namaz kiliyo bende yataga gectim uyuyom uykuda dayak yedim yataktan dusuyodum. Dayim geldi boguyolarlan beni dedi adam hatim indirecek ben cinlerden pek korkmam.
1 ay surdü avucumuzu yaladik biz :)
Elif hoca diye biri var ona gittim kadina boyle boyle dedim kadin dedi hangi mezari rahatsiz ettiniz dedi ruh sizinkileri sevmiyor ama seni koruyor dedi bana ben inanmadim.
Mezarin yeri ve kuyunun yerini herseyini bildi.
Dedemin yanina gittim adam mezar bulmus orda kemiklerini çope atmis mezar nerde dedim kadinin söyledigi yerle ayniydi..
Altin maceralarimi dinlemek isterseniz daha yarin aksamada anlatabilirim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...