Erkek adam içtiği rakıyı yattıgı kadını anlatmazmış?

Erkek adam içtiği rakıyı yattıgı kadını anlatmazmış? Ne kadar doğru? Adamlar kimler görelim.

0|0
0|30

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseyle yatmam rakida içmem... adamlik budur

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kız kasharsa anlatir

0|1
    0|0
  • Doğru ikiside namahrem sayılır.. Şöyle biraz büyük bir adamın yanında yani 55-60 yaşında birinin yanında rakı içtik filan dersen hiiss içtiğin yattığın sana kalsın der

0|0
    0|0
  • İkisini de öyle bir anlatırlar ki

0|0
    0|0
  • lafta dogru uygulamada en cok anlattıkları en cok övündüklei şey su adar içtim su kadar karıyı bilmem naptım

0|0
    0|0
  • kesinlikle yattığı kadını anlatan adam kadar aşşağılık insan yoktur dinende buna benzer bir hadis var...

0|0
    0|0
  • anlatsa da isim vermez

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • adam olmak için ilk şart durduk yere bir kadınla yasak ilişki yaşamamaktır.
    canın istiyorsa evlen

0|0
    0|0
  • İçtiği rakıya yattığı kadını anlatmaz. Değil mi o?

0|0
    0|0
  • İkisinden de uzağım şükürler olsun.

0|0
    0|0
  • Özelimi anlatmam

0|0
    0|0
  • Bence erkek adam karısından başka kadınla yatmaz. Geçin bu lafları.

1|0
    0|0
  • Yatak maceralarımı paylaşmam, rakıyı da adamlarla içerim.

0|0
    0|0
  • Onu sadece ağzı gevşekler yapar,,,

0|0
    0|0
    • Raki içtiğini anlatan için ne düşünülür ki? Anlatmaktaki sakınca ne?

• O da bir nevi zaaf göstergesidir içen adam söylemez güçsüz hisseder kendisini ben böyle biliyorum

• bunlarla erkek olunuyorsa valla memleketin haline.. bunları anlatmadığı halde erkek olmayanlarda var

0|0
    0|0
  • Ula aferin doğru dedi bayan

0|0
    0|0
  • Ben-rakı-hatun :) bu üçlü zaten sttın sene bır araya gelmez rakı sevmiyom :)

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Karekter meselesi bu 😉

0|0
    0|0
  • adam gibi adam anlatmaz ama günümüzde götü başı oynıyan erkek sananlar anlatır ona buna

0|0
    0|0
  • erkek var erkekcik var

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Ben yattığım kadını anlatırım ama rakıyı anlatamam onun yeri başka benm için.

0|0
    1|0
  • Şerefine icmediyse anlatir ;)

0|0
    0|0
  • çünkü yenisine hızlı odaklanmak lazım bunun için eskisinin izi kalmaz. anlatıp göz dolmurmaktansa icraatle gün doldurmak daha iyi olur güzelim

0|0
    0|0
  • Öyle bilader. Erkek adam ne yattığı kadını ne içtiği rakıyı anlatır. Erkek adam poz kesmeyi sevmez. Erkek adam ağırdır. Labali insanları sevmez. Dediğim dediktir. Rakıda gençliğini, yatakda sevdiğini unutur.

0|0
    0|0
  • Ne rakı içerim nede kadınla yatarım benim için sadece eşim işte bu benim bildiğim adamlık

1|0
    0|0
  • Erkeklik bu ise ben erkek değilim Erkek adam içki İçmez yattığı kadın ne la erkek adamın bitane karısı olur oda onun özeldir kimseye hiçbirşeyini paylaşmaz bu kadar !

1|0
    0|0
  • Kimse ben adam değilim demezki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...