Diyanet işlerinin fetvası hakkında neler düşünüyorsunuz?

Diyanet İşleri'nden ''bir babanın öz kızına şehvetle bakması harâm değildir'' şeklinde çok kötü fetvası, öbür yandan Cübbeli Ahmet Hoca'nın ''öz kızımı kucağıma alıp sevemem, çünkü tahrik olurum'' sözü...

Bunlar kıyâmet alâmeti mi bilinmez ama son zamânlarda ardı arkası kesilmeyen sapıklıklar, tecavüzler, insanları sapkınlığa teşvik etme ve bu teşvikleri de diyanet işleri gibi bir kurumun yapması beni son derece düşündürüyor. Türkiye'ye neler oluyor böyle? Neler oluyor bize? Yarın bir gün sokak ortasında baba öz kızıyla ilişkiye girse sesini çıkaran olmayacak. Daha kaç Özgecan'lar ölecek? Bütün bunlar yaklaşan kıyâmet habercisi olabilir mi? Neler düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim sol haber gazeteleri haric bana saglam bir kaynak gosterebilirmisin devletin cuma namazi saatine serbestlik getirmesiyle diyabet i karalama kampanyasi nin ayni ana denk gelmesi tesaduf mu bisey dusunmuyorum bu konuda arkadasim laik bir ulke degil mi burasi sizinle ayni dusunmek zoru damiyiz biraz akilli olun at gozlugunuzu cimarmayin haberleri tek tatafli takip etmeyin internette her okduhunuza inanmayin kaynagi belli olmayan seylere

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilahiyatta rektorun cocuk p*rnosu daha yeni.
    Yine kizilay baskaninin (eski din kulturu ogretmeni kendisi) erkek cocuklarini taciz etmesi, 2 kere de sorusturmanin artik nasil oluyorsa uzerinin ortulmesi falan var.
    Daha bilmediklerimizde vardir uzeri ortulen. Durum icler acisi.

0|0
    0|0
    • Söylenecek söz yok açıkçası...

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakiki manada kuranı kerimi anlamayan bilmeyen insanlar bunlar Allahın azabına maruz kalacaklardır

0|0
    0|0
  • Bazı sunniler yobaz! Pislik yağıyor dillerinden..

0|0
    0|0
  • Onlar din adamı falan değil. Sadece inanaç sömüren yalancılar.

0|0
    0|0
    • Haklısın fakat din adamı dediğimiz hemen hemen herkesin bu tip sözleri var. Durum oldukça vahim.

• Belli bir dine inancım yok. Bu yüzden bana göre hepsi birer yalancı. Din insanları o kadar kör bakışlı yapıyor ki, kendi (bana göre yalan olan) kitaplarında yazanları bile unutuyorlar.

• Ülkemizdeki insanlar kulaktan dolma bilgiler dinine inanıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dehşet

0|0
    0|0
  • Bencede kıyamet alameti. Hele böyle bir kurumun bunu yapıyor olması akıl almaz yani ayıptır

0|0
    0|0
    • Kesinlikle ben de kıyâmet alameti olduğunu düşünüyorum...

• diyanette böyle söylerse artık rezillik resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...