Sağlık personeli olarak staj yapan öğrencilere maaş mı bağlanacak?

Başbakan stajyer doktor ve hemşirelere maaş bağlanacağını mı söyledi? Sevgilim öyle dedi de, ayda 400 TL maaş ve sabah,öğle, akşam yemeği vereceklermiş galiba bir sonraki seneden itibaren. Doğru mudur?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Lise stajyerım 425 tl alıyorum. Hemşireler ATT ler bilmemde İntörn doktorlara hakları verılmelı tanı tedavi yapıyorlar. Nöbet tutuyorlar. Ameliyatlara giriyorlar Bir sürü evrak işi yaptırıyorlar. Yeri geliyor yemek yıyemıyor uykusuz kalıyorlar Verilen değer ortada İngilterede intörn doktorlar 22.500 sterlın alıyor türkiyede 300 tl verılıyor. Bir ülke bu kadarmı sa lak olabılır Bir yönetım bu kadarmı tutarsız olabılır. Gelişmiş ülkelere bakarsanız Okula teşfik vardır. Ve sistemde oynama olmaz Çağın yenılıklerıne gore ufak degısıklıkler yaparlar egıtım sıstemınde Bizde her yıl bastan asssagı devamsızlık degısıyor Sınıf geçme değişiyor yazılı sayıları değişiyor gelde bu ulkede başarı bekle

0|0
    0|0
    • Ben anlamıyorum abi. Lise bile alıyor, üniversiteliye para vermiyorlar. Vay ben böyle mektebin...

• Burası türkiye Bir Sistem ancak bu kadar yanlış olabılır. Eğitim sistemi sorun Adalet sistemi sorun yolsuzluk hat safada. Meclise sunulmuştu bir bayan vekıl tarafından bu ama ne olucak bellı değil.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bir cacık yapamıyorlar bide paramı alacaklar. Bİ kan veriyoruz delmedik yer bırakmıyorlar vücudumuzda.

0|0
    2|0
    • Hay senin okuyacağın mektebin ben...

• Sanmam.

0|0
    0|0
  • Bak sağlık meslek lisesine gidiyosan 3 bölüm var ATT hemşirelik anestezi bölümü 10 da birini geçiyon staja gidiyon 11 de ve parada alıyon 700 800 felan aylık

0|0
    0|0
    • Yahu üniversite ya.

• 700 800 tl ayligi lisede kim veriyo acaba biz neden almadik aldigimiz 300 tl civariydi ayrica bazi yerlerde liselerde 11 siniflara vermiyo ve hani ilcelerdede belli bir yuzdelik var o kesime girersen aliyodun

• Şimdi veriliyo canım

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle bişey mi var :D

0|0
    0|0
  • yok daha neler

0|0
    0|0
  • Biz lisede aliyoduk ama ünide almadik 400 tl burs alanlara veriliyo unide ama ilginc haayirlisi hakkinizda bakalim ama genede ii bir arastirin derim umarim ii olur sizin icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...