Psikologa gitmelimiyim sizce?

Sevdiğim insan tarafından kullanıldım bunda benimde suçum var evlenicez diye yemin etti ne olursa olsun evlenicez Dedi biz birleşme olmadan seviştik sonra nişan olucaktı bu ay yapamıyoruz öbür ay Dedi sonra o ayda yapamıyoruz para yok yazın yaparız Dedi sonra bende görüşmek istemedim çünkü kesin değildi sonra geçen hafta ayrıldı benden şimdi çok kötüm evden çıkamıyorum hayatım bitmiş gibi sürekli ağlıyorum uyuyorum ne yapcım

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• bir seçim yapmışsın ve bu da sonucu
    psikologluk bişi yok hemen değil ama denersen zamanla toparlarsın
    not: adam seni kullanmamış sen istememişsin

0|0
    0|0
    • Sonuçta sevişti ve ben nişan yapamıyorum bekliyceksen bekle Dedi ailem anlayış göstermez bunu biliyordu kaç kere yapıcaz Dedi yok olmuyo Dedi babam Can'ıma okuyacak artık

• teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Gitmende fayda var bu olay seni sarsmış ve insanlara olan güvenin kalmamış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kendi başına bunun üstesinden gelemiyorsan bir psikolog ya da psikiyatr desteği alabilirsin.

Bunu yaşayan ilk sen değilsin. Ama kızlara tavsiyem tek idealiniz evlilik oldukça daha çook kandırılırsınız...

0|1
    0|0
  • Açıkcası psikoloğa gitsen verdiği ilaçlarla sen yine uyuyacsksın öncelikle yapman gereken tövbe etmek bol bol dua etmek ve zorda olsa hayata tutunmak hepimiz hata yapıyoruz ama hatayı hatayla kapatmamak lazım...

1|0
    0|0
  • Bence gitmelisin, çünkü psikolojin bozulmuş ve çok normal. Aslında yakın bir arkadaşın, dostun varsa ona içini dök, omzunda ağla. O zaman biraz daha rahatlarsın, emin ol.

0|0
    0|0
    • Konuşuyodum ama kimse anlamıyo içimi sürekli ağlıyodum

• Senin halini de kimse öyle anlayamaz ki, sen de haklısın. İçini yazıya döksene, ne zaman kötü olursan bir kağıt al ve aklına ne geliyorsa yaz, hiç durmadan, ta ki kendine gelene kadar. Bunu denemeni öneririm.

• gerek yok. depresif sürece girmişin. bir süre sonra inşallah çıkarsın bu depresyondan. o ayının bunlara değmediğini anlarsın.

0|0
    0|0
    • Değmediğinin farkındayım ama çok canım yanıyo toparlayamıyorum

• umut etmekten başka çarem yok. inşallah çıkarsınız depresyondan. hem göz de yaş kalmayınca ne akacak ki?

• yoo kullanılmamışsın işte ne büyütüyon

0|0
    1|0
  • :( :( :(

0|0
    1|0
  • Gitmelisin

0|0
    0|0
  • çıkacaksın dışarı gezeceksin arkadaşlarınla oturacaksın konuşacaksın. Hayat 1 saniye bile üzülemeyecek kadar kısa ve aşka ağlanamaycak kadar acı!

0|0
    0|0
    • Çok haklısın bugün çıktım öyle iyi geldikii

• depresyon yalnızlıkla ve uykuyla artar. Gece oturup güzdüz uyudukça da tavan yapar. Arkadaşa ihtiyacın varsa konuşabiliriz. Herkes hayatında kötü şeyler yaşar ama cesaret ve güç insanı ayakta tutan şeylerdir. Bunların yarası elbet geçecek ama yakın ama uzak bir zamanda. Kendini kedere verip de iyileşme sürecini erteleme (:

• İyi olmuş

0|0
    1|0
  • O kadar içine kapanmaya gerek yok. Arada yürüyüş bile iyi gelecektir. Zamanla bu sorunu asarsin. Ama bu zamanı atlatamayacaksan yinede destek al. Faydası mutlaka olur

0|0
    0|0
  • Piyasalarda düşüş var yatırımcılar yıl başında çok zarar etti hep çinin yüzünden o yüzden diyorum ki ileriye dönük yatırımlar hep hüsranla biter. Kısa vadeli hızlı kazanç sağlayan yatırımlara yönelmelisin. 😉

0|0
    0|0
  • sen bayanmisin erkekmisin?

0|0
    0|0
    • Bayan ne oldu ki

• Haklısın da işte yine susmuyo mesajla küfür ediyo

• sana deger veriyorsa gercekten seviyorsa , fedakar olur. ama kesin yanlisa düsme. gelsin istesin seni. deprasyona en iyi giden sohbettir. arkadaslarinla zaman gecir evde film izle falan. bu 1 hafta böyle gider, sonra yavas yavas normal yasantina dönersin emin ol.

• Aşk insanın kendinden ödün vermesine neden olabiliyor

0|0
    0|0
  • Oha diyorum , Allah akı fikir versin. Senin suçun o yaptığın şeyde. Zaten ciddi evlenecek olan , seven birisi öğle yapmaz asla

0|0
    0|0
  • ihtiyacin varsa gitmende bir mahsur yok

0|0
    0|0
  • bende gtcem valla kesınlıkle gtmem gerek

0|0
    0|0
  • Acısada öldürmez... bir süre acı cekersin sonra zamanla acı azalır. bence gitmene gerek yok

0|0
    0|0
  • Sana koca mi yok sende kakalarsin birine kendine her kız gibi

0|0
    0|0
  • Eğer ihtiyaç duyuyorsan neden olmasın ki?

0|0
    0|0
  • Konusalım yaz ozleden.
    Tanımadıgınla dertlesmek. kolay olur.
    İyi bir dinleyiciyimdir

0|0
    1|0
  • yazık ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • Cok kotu bir durum bende ona cok benzer bir durum yasadim hayatim mahvoldu resmen donuk bir sekikde herkezin yuzine bakiyordum gozlerimden aniden yas geliyordu disari cikmiyor uyumuyor yemek yiyemiyordum ben nasil boyle birsey yaptim diye dusunup dayanamiyordum olmek bile istedim ama yapamadim mecbyren dayandim piskologa ablam dedi gizlice gotureyim seni banada anlatma git ona anlat toparlan ama yapamadim yapmadim su an eskisi gibi olmasamda hala daha kotuyum ama tabi ben iliskige girmemistim ama bende benzer durumdaydim

0|0
    0|0
  • Her insan gitmeli bence kötu bişey deguk5

0|0
    0|0
  • kendini insan yerine koyarsan mis gibi olursun zaten.

0|0
    0|0
  • Git bir danış

0|0
    0|0
Yükleniyor...