İki yüzlü namuslular?

Evliyim ve bazen ileri gitmeden bekar kızları yoldan çıkarmayı seviyorum. Genelde hepsi ay nı oluyorlar. Asla yapmam. Asla bana uymaz böyle şeyler gibi konuşuyorlar. Sonra ben bir şekilde ikna edip kendime bağlıyorum ve bu sefer o ahlaklı kızlar oluyor başıma bir bela. O yüzden bana boş geliyor o prensipli kızlar falan. Şiödi eminim yorumlarda biri çıkar yine ahlak bekçiliği yapar ama fazla kızarsam onu da baştan çıkarırım. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
Yaşım 36
Burada arkadaşların değerli zamanını aldım acaba hakkınızı helal eder misiniz lütfen. Etmeyen olursa birşekilde kendimi affettirmem lazım.

0|0
3010

En İyi Kız Görüşü

• güvenmişlerdir sana iyi rol yapmıssın :d ama bazılarının günahına girme saftır çabuk kanan biridir belki o kadar da övünme yani :) namuslu ayagına çok ellenmiş kızlarda var yok değil ..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• Çelişkiler denizinden çıkınca yeniden soru sorun :). Namusun N sine sahip olmayandan bu tür sorular duymakta ilginç. Banane diyip geçiyorum. Seni senin karın düşünsün.

2|1
    0|0
    • :)) içinden amma kızıyorsundur bana

• Keşke karın da bilse baştan çıkardığını o da senin beynini baştan çıkarır kendini kapıda bulursun 😀

6|0
    0|0
    • Kendimi kapıda bulmanın benim için bir sakıncası yok hiçbir kadın bu konuda üzemez beni

• Hmm fedai gelmiş. Hayırdır iş atma durumu var galiba.

• 36 yaşındaki psikolojik sorunları olan bir kişi arkadaşlar. Şöyleki yorumları durumu göz önüne alındığında üni. Yıllarında kızlarla pek içli dışlı olamamış evlendiği kişi ilgi göstermediği için yine kendine o dönemdeki kızları gözüne kestiriyo. Bu kızların bir çoğu yol versede bu olaylar daha farklıymış gibi gösteriyor. bir tür kişilik bozukluğu emin olun doktora gittiğinde anlayacak ne tür bir piskopat olduğunu beyfendi acilen piskoloğunuzla iletişime geçin derim :( üzülüyorum sizin için

• Seninki de ayri bir namusluluk zaten.

5|0
    0|0
  • Karakteri sağlam olan, ne olursa olsun baştan çıkmaz.

4|0
    0|0
    • Geç bu lafları

• sana dansözler denk geldi diye herkesi genelleyemezsin.

• Yanlış yaptım😢 seni çok özleyeceğim. bana çok faydan olacaktı öğreneceğim çok şey vardı😢 keşke böyle olmasaydı. çok üzdün beni

• seninde o tur kizlardan farkin yok biliyosun degil mi? birde cok guzel bisi yapiyomussun gibi paylasiyosun? yazik , senle evlenen kisiye aciyorum baskada biseye degil.

3|1
    0|0
  • Karaktersizlikten master yaptığını. sapık herif

3|0
    0|0
  • Cok picsin :D

0|2
    0|0
  • bu durumda seninde onlardan bir farkın kalmıyor !

1|1
    0|0
  • Yasın gelmis 40 a adam gibi evinde otur karına coluguna cocuguna bak , ne bicim insanlar var ya ne terbiyesizsin bide bunu burada paylasiyosun ahlaksiz varlık kafası kızarsa yoldan cıkarırmıs.. Sen zaten cıkmşsn ckacagın yldan bir kızda cıkıp dmedi mi sana kardeşim diye git ya mala bak nolmus insanogluna byle hic mi utanmıyorsunuz sizinde karınız size yapsın ytsn baska adamlarla sonrada " genelde hepsi aynı oluyorlar kocacm ama ben seni seviyorum " desin oldu mu? Peki ya kızın? " babacım simdi bana kızacaksın ama ben seviyorum erkeklerle konusmayi ugrasmayi desin oldu mu? Terbiyesiz utanmaz ahlaksiz git ya sinirlerimi zplattın

0|0
    0|0
  • Onun bunun çocuğu niye karını aldatıyorsun? Onlar iki yüzlü namussuzda sen ne oluyon p*z*v*ng? Bir de gelmiş burada anlatıyor milletin namusuna laf ediyor. Sen önce kendi namusuna sahip çık

0|0
    0|0
    • :)) Sakin ol senin gibilerden çok gördüm ben

• g değil k lütfen

• Evet aynen g değil k. Ayrıca askeri ücret değil asgari ücret bir de beyendim değil beğendim

• Allah sen ve senin gibilerden uzak etsin. Herkes kalbinin ekmeğini yer. Bugün sen yaparsın yarın senin kızına, karına, bacına yapılır. Sen de oturur izlersin.

1|1
    0|0
    • İzlemem merak etme

• Ben hata yapmadım demedim. Ama kimsenin günahına girmedim. Kimseyi de bile isteye günaha sürüklemedim. Hata insana mahsustur. Ama o hatayı hata olarak kabul edip ders çıkarmak yerine marifetmiş gibi alenen göğsünü gere gere anlatmak haysiyetsiz, onursuz, kişiliksiz insanların işidir. En çok yaptıklarından utanç duymayan, vicdanen rahatsız olmayan, kalbi kararmış insanlara benzemekten korkarım. Sen ve senin gibilerin şerrinden de Allah'a sığınırım!

• Ağzına sağlık

• Onlar en azından bekar ya sen !

1|0
    0|0
  • Allah be*lanı versin senin gibi birini en sevdiğinle sınanırsın inşallah sizin gibi herifler ölmeli geberin

1|0
    0|0
    • Hayırdır başından birşey geçti galiba :)

• İnsan kendini kapatmalı eğer
      Böyle şeyler yapmam diyorsa

• Sizin gibi herifler bu dünyada olduğu sürece aşkın adı kirlenir şeviyorum diye kandırırsınız sonra kaptmalıydı olur adı

• Bence her kızı baştan çıkarabiliceğini düşünmen yanlış. Ayrıca bütün kızlar elinden geçmiş gibi bir özgüvenle konuşuyorsun kimse kimseye benzemiyor neticesinde.

1|0
    0|0
  • Komik

1|0
    0|0
  • Kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Hadi oradan amca😄

1|0
    0|0
    • Erkekler siz kadınlar gibi etkilenmez bu çocukça laflardan :) Bence büyü biraz :)

• Yaşım 36 . senin gibi çocuk yaştakilerle zaten işim olmaz. Çocuk nazı çekemem

• Yaşın 36 tavrın ergenlik dönemindeki çocuk tavrı

• Aman allahim ne kadar egoist ve bos bir insan kac kac pesine duserim askinti olurum falan sonra

1|0
    0|0
  • İlk başta evliyim yazısını görüp devamınıda okuyunca senin ne kadar namuslu olduğun ortaya cikiyo aslında

0|0
    0|0
  • sen dede olucan ya kimi çıkarıyosun baştan bir git allansen :D

3|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 10

• Ulann onlar ahlaksız oluyor da sen ne oluyorsyn.
    Ahlak birtek kızlara mı var.

7|1
    0|1
  • Her zaman söylerim yine söylüyorum. Namus sadece iki bacak arasında değil, vücudun her zerre karesindedir. Sadece bunda da değil aynı zamanda beyindedir. Aklı erkeklerde olan kız da benim için basittir.

1|0
    0|0
    • Namus hem iki bacak arasında hem beyindedir. Bacak arasında değildir diyenlerin ne olduğu beni ilgilendirmez

• sessızlerden korkucaksın abi

0|1
    0|0
  • Seniiiii hhaaammıınnaaa kodooomunn oluuu seniiiiiii !! EİG ver lan sana en iyi görüş bu p. ç :)

0|0
    0|0
  • Yapabildiğin kadar kızları yoldan çıkarmaya devam et abi, çünkü hepsi kullanılıp çöpe atılmayı hak ediyorlar. Diğer türlü bir tarafları kalkıyor ve başka türlü de inmiyor.

0|0
    0|0
  • 36 yaşındaki psikolojik sorunları olan bir kişi arkadaşlar. Şöyleki yorumları durumu göz önüne alındığında üni. Yıllarında kızlarla pek içli dışlı olamamış evlendiği kişi ilgi göstermediği için yine kendine o dönemdeki kızları gözüne kestiriyo. Bu kızların bir çoğu yol versede bu olaylar daha farklıymış gibi gösteriyor. bir tür kişilik bozukluğu emin olun doktora gittiğinde anlayacak ne tür bir piskopat olduğunu beyfendi acilen piskoloğunuzla iletişime geçin derim üzülüyorum sizin için

0|0
    0|0
    • Eminim bu yazdıklarına birkaç kız düşer diye umut ediyorsun ama düşmez :)) çünkü boş laflar seninki çömez

• Kıza ihtiyacım yok. ben senin gibi aç değilim. azmadımda çok şükür

• bir yerde haklisin hepsi o... Ama kimseyi kınama karın da bir kadın bey amca :) ayrıca sende ayrı bir kardeşimsin

0|0
    0|0
  • Kanka bak sana bir sürü iki yüzlü namuslu kız seç beğen al yorumlardan. haklısın😀

0|0
    0|0
  • Belki birileride senin eşini baştan cikartiyordur. Ahlak bekçiliği yapma bana şimdi 👊

0|0
    0|0
  • wow ateşli S:D. DSA. D

0|0
    0|0
Yükleniyor...