Bilgisiyarından gizlice mesaj silsem kötü mü olur?

abime aileme çok sinirlendiğim, kızdığım bir anda uzun bir mesaj attım. Şu an sınava hazırlanıyorum mezunum ve berbat bir lise hayatı geçirdim bunun başındada ailemin hataları geliyor. Bunları içeren uzun bir yazı yazıp gönderdim. Okudu, akıl verdi falan o zaman sorun çıkmadı. Ama şimdi laptop evde facesindende çıkış yapmayı unutmuş yani girip sadece o msjı silsem sonradan farkederse daha mı kötü olur?
abimle aram kötü değildir ancak bana sinirlendiği zaman bazen yaptıklarımı hatırlatabiliyor ve annemlere söylemekle yavaştan uyarıda bulunabiliyor. Başka yaptıklarım neysede bu mesaj somut delil gibi bir şey oldu. Sadece o msjı silsem sizce hata mı yapmış olurum?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sil gitsin geçmişte herkes hata yapar ailenin. çok büyük hatası yok ise anladığım kadarıyla yok, aileyide germe önüne bak geleceğini düşün

0|0
    0|0
    • ama abim anlarsa ve sinirlenirse kötü olur oda var

• facesine attım şimdide laptop evde bırakmıştı çıkış yapmamış girebiliyorum direk

• telefonu akıllı telefon ise zaten görmüştür, sen yinede sil belki görmemiştir zaten görünmesi hoş değil , kendimden biliyorum bazen eve kızıyorum sonra pişman oluyorum, neyse olan oldu artık bence hatalarıda unut , sonuçta geçmiş. , yeni bit süzen yaşam kurmaya çalış yanlız kalınca genelde evi arardım ozaman dikkatli ol:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapma silme herkes hatasıni görsün bazen sarsmak lazimki anlasinlar ve düzelsinler belki düzelirler hatalarını anlamalarina yardimci olursun

0|0
    0|0
    • ama abimin hatası yok annem ve babala ilgili açarda o msjı okursa şu an yeri ve zamanı değil zor durumda kalırım

• Himmm o zaman hemen sil belli olmaz zamani degil diyosun

Yükleniyor...