TÜM SIRLARIMI BİLİYOR ne yapacağım?

benim bir arkadaşım var şimdi biz eskiden iyi anlaşıyorduk ama artık cidddi manada canımı sıkmaya ve beni kötü etkilemeye başladı arkadaş olmak istemediğimi söylesem hem üzülür hem de hırsından gidip herkese hakkkım da tüm bildiklerini anlatılır. çok zor durumdayım lütfen yardım edin !!!

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• Sen de onun sırlarını öğren

0|1
    0|0
    • iyi fikiir aslında çok şeyi biliyorum ama o biraz nasıl deseem he yani ben onunkilrei söylersem o da benimkileri söyler diye dğüşünmez

• Söyleyebilecek biri olduğunu göster

En İyi Kız Görüşü

• Sen sen ol kimseye en özelini açma herkezle bir sınırın olsun, arkadaşınında bir arkadaşı vardır gider ona anlatır diye boşa dememişler, birden kesme yavaş yavaş uzaklaş görüşmek istiyomuşunda fırsat bulamıyomuşun gibi davran sonra arada bir görürsün sonra arada telfonda kalır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• güvenmediğin birisine sırlarını anlatırsan bu duruma düşersin işte. herkese anlatmıycaksın. çok güvensen bile yeteri kadar anlatacaksın kimse her sırrını her açığını bilmemeli ki arkandan vuran olmasın ;)

kibarca yavaş yavaş soğut kendinden o seni bırakmak zorunda kalsın böylece hırsına yenik düşüp ona buna anlatmaz ;)

0|0
    0|0
  • Sende her önüne gelene sırlarını verme saf ! ya kibarca söyle bazı durumlarda beni kötü etkiliyosun arkadaşlığımı bitirmek istiyorum de

0|1
    0|0
  • idare ediceksin

0|0
    0|0
  • snein hakkında bildikleri önemli konularmı

0|0
    0|0
  • bu yüzden sırlarını en yakın arkadaşına bile anlatmayacaksın

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığını falanmı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mecbur katlancan :D

0|0
    0|0
  • araya mesafe koy

0|0
    0|0
    • onu da düşündüm ki çok hırçın biri anlar ve eminim ki ortalığı biririne katar

• Artik onu idare edeceksin yoksa hakkinda herşeyi herkese anlatir dikkat et idare etmeye calis ve soylediklerini cok takma

0|0
    0|0
  • Sık sık gorusme. araniza mesafe koy. boylelikle eskisi kadar yakin olmazsiniz. ben de senin durumundaydim boyle yaptim ve simdi konusmuyoruz yani kirmadan aramizi actim.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş uzaklaşmaya başla zamanla konuşmamaya alışırsınız

0|0
    0|0
    • bence alışmaz 3 seneden beri arkadaşız

• ohooo 3 sene ne ki sende ya 😂 millet 10-15 yıllık arkadaşlarını unutuyo hayatından çıkarıyo

Yükleniyor...