Sizce Hata Yapmadım Dimi?

internetten bir kızla tanıştım 1 hafta boyunca konuştuk evlenmek istiyor çeyizi vs hazırmış para biriktirmiş almanyada ben ankaradayım. neyse bende hazırlık yok ben şu an işsizim ve öğrenciyim bu sene okul bitince çalışma hayatı ile birikim yaparız söz nişan olur peşine evleniriz demiştim. kız kredi kartı ile birşey alacağımı duyunca borçla almada ne kadar borcun varda konuştu durdu bende paraya tapan biri sandım kızı istemedim ayrıldım sonra neredeyse 2 gün yalvardı ben geleceği düşünüyorum benim herşeyi düşünmem lazımda amacım para pul değilde vs diye. bunun tüm sülalesi almanyada 3 katlı villaları var abisi annesi çalışmıyor ama herkesin bir arabası var kızda bayaa lüks bir jip var bir eli yağda diğer eli balda her yaz tatillere vs giderlermiş ben para biriktir evlen ailem yok bu arada sonra olan para ile zar zor ev geçindir kız benle yapamaz diyede düşündüm sizce bu bir hatamıydı değilmiydi.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Garanti yalan söylüyor

0|0
    0|0
    • olabilir de olmayabilirde ama o hayattan sonra türkiyede benim sunacağım ona yetmezdi.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yok yok doğrusunu yapmassin

0|0
    0|0
Yükleniyor...