Caresizim cikmazim yoki tehdit ediyo?

Inanin canimdan bezdim carem yok seni öldürurum senin hayatini mahvedicem herseyi kirarim ağza alinmicak küfürler ediyo bana anneme cokk sövüyo:(((kocam bu bana bunlari diyen 5yilik evliyim 2.5yasinda kizim var napicam bilmiyom biktimmm

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Polise git ve koruma talebinde bulun allah yardimcin olsun allah böyle adamlara akıl fikir versin ne istiyolar anlamiyorumki mis gibi ailen var neyin dersindesin mutlu mesut yaşayıp gitsene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kararında net ol. Canına kastedecek psikolojik olarak seni ve çocuğunu etkileyecek davranışlarda bulunuyosa git avukata sonra da savcılığa suç duyurusunda bulun.

0|0
    0|0
  • Neden yapıyor bunları, aranızdaki sorun ne? Bir fikir sahibi olabilmemiz açısından az bilgi vermişsiniz.

0|0
    0|0
    • Kendini bisey saniyo erkeklik tasliyo gucu caresiz aciz bir kadina yetiyo erkek olsa öyle sövebilirmi hic

• Tabiki sebebleri var anlasamiyoz eee ilaki oyle olunca kadina boylemi yapilir

• Tabiki de böyle şeyler yapmaması gerekir. Fakat siz "napicam, bıktımmm" gibi soru anlamı içeren ifadeler sunmuşsunuz bize. Bizim de ne yapmanız gerektiği konusunda size yardımcı olabilmemiz açısından olayı bilmemiz gerekir. Belki çözülebilecek bir durumdur. Direk size boşanın desek iyi mi olur?

• şimdi sen kendine göre haklısın onu anladık ta acaba adam nedn bunu yapıyor onu dinlemeden sana yorum yapmam kul hakkına girmektir tek taraflı asla bişeyler yapılmaz

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun boşanmak en iyi çare ama gelde bunu eşin olacak hayvana kabul ettir. Türkiye'de kadının adı yok savunucusu da yok maalesef

0|0
    0|0
  • Çıkış noktası ne anlat dinlerim

0|0
    0|0
  • bosan gıtsın

0|0
    0|0
    • Bosancamda dogru diyon madi manevi napicam onu bilmiyom

• ya yardım bulursun sen sonunu getır gızlıden cıksana sen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!