Bir dua okudum onun etkisi olabilirmi sizce etkiai olduysa nasıl bozulur bu bilen yardımcı olsun lütfen?

Benim bir sevgilim vardı ayrılmıştık bwn internetten araştırıp bir dua okudum içinde ikimizin isimleri geçen bir dua bu içinde hüddam falan yazıyomuş duada ben hüddamın ne demek olduğunu bilmiyodum sonradan öğrendim çok pişman oldum. Eski sevgilim şimdi yakamı bırakmıyo eskiden böyle değildi duayı okuduktan sonra böyle oldu bu duanın etkisi olabilir mi sizce varsa nasıl bozabilirim lütfen yardımcı olun.

Güncellemeler:
bir bilgisi olan yok mu ya
Güncell

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hüddam cinlere emir verenlerdir. Onların başları diyelim. Bilmeden okumakla bir şey olacağını düşünmüyorum bir tesadüfün içindesin. Ama illa da ona yorarsan bu kez içinden çıkamazsın.

Tevbe et, cahilliğinle okuduğun için sonuçta , her gün, her aklına geldiğinde Felak Nas ve Ayetel Kürsi okumayı adet edin.
    Duandan sonra da,

Allahım' bilmeden yaptıklarımdan sana sığınırım. Yarattıklarının şerrinden sana sığınırım. Başımdaki bu sıkıntıyı gider... niyeti ile dua et..

1|0
    0|0
    • Ben öğrendikten sonra. Öyle bişe olduğunu çok dua okudum hergün 7 şer adet Felak nas fatiha ayetel kürsi okudum eski sevgilim hala peşimde ve oda diyo böyle değildim bir süreden sonra böyle oldum ruh sağlığı bozulmuş resmen diyo üstümde bir ağırlık var sürekli seni özlemiyorum ama sürekli düşünüyorum herşeyde aklıma geliyosun istemeden diyo bende ona yaptığımı söyledim duayı oda dedi demekki o yüzden ben böyleyim zaten hissediyodum bişe olduğunu falan diyo acaba gerçekten etki etmiş olabilir mi ki

• Bilmeyerek okuduğunuz için Sanmıyorum.. Ne okuduğunuzu da bilmiyorum ki Olmuş olmamış diyeyim. ( sakın açıktan link falan atmayın falan demeyin burada cahilce okuyacak arkadaş çok )

Siz onu okumadan öncesinde de eğer dualarınıza bu kadar bağlı iseniz korkacak bir şey yok. Ha değil derseniz savunmasız olarak onların oyunu içinde kalmışsınız ve Korkulacak bir durum değil. Dediğim niyette duanıza devam edin. Geçecek. Büyü bile olsa İstikrarı yoktur.

En İyi Kız Görüşü

• Cahilline dicem ama kizim hicmi bilmiyosun resmen ak buyu yapmissin sen cocugasss , sen bozamazsin sadece dua edeceksin bilmedin seyelere ne karisiyorsun yaa zaten Allah isteseydi izin verirdi

0|0
    0|0
    • Ooffff ben dua sanıyodum onu hüddam ne demek bilmiyodum. Ak büyü nasıl oluyo yani açar mısın konuyu biraz yaptıüım duayı paylaşmak istemiyorum kimse okusun istemem

• Çok dua ettim ben günde yedişer adet ayetel kürsi Felak nas okuyodum her gün okudum ama çocuk bana diyo ki bende tuhaflık var böyle değildim ben sonradan oldu böyle ne zaman diye sordum. Benim o duayı okuduğum zamanlarda başlamış öyle olmaya. Ben ona söyledim dua okudum ama bilmiyodum ben hüddam ne demek diye. Demekki o yüzden ben böyleyim diyo bana zaten farkındaydım bişeyler olduğunun dedi üstümde hep bir ağırlık vardı akşam ezanından sonra geçiyo biraz yatsı ezanından sonra tekrar başlıyo zaten bu tür şeylerden anlayan birisi ona söylemiş senin üstünde bişey var dua oku falan demiş okuyo ama pek bir etki etmiyo. Benim yakamı da bırakmıyo kapıma gelip sabahlara kadar bekliyo ağlıyo hiç ağlamayan adam hüngür hüngür ağlıyo böyle değildi bu offff çok çaresizim

• Eige gerek yoktu guzelim benim ama teskkr edrm bunlarin suresi 40 gundur bak , sen bu olayi bence annenle bir an once konus ama siz kaderi degistiremezsiniz buda bbir gercek vardir bir Allahin bildi bilmedin dualari bida sakin okuma her aksam abdestli ol tovbe et annene anlata ve cami hocasina acil git derim

Erkekler Ne Diyor 7

• İnanmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Buyu flnmi okdgndan supheleniyosun? Anlamdm pek

0|0
    0|0
    • Evet onun gibi bişe okumuşum galiba hiç böyle birinin pwşinw düşecek biri değildi ben başkasıyla berabet oldum hala peşimde bırakmıyo o duadan sonra böyle oldu

• Lan bu kız milleti varya

0|0
    0|0
  • Ne yaziyo tam olarak duada? Tamn seklini bir yazsana

0|0
    0|0
  • :) bu kadarınada pes.

0|0
    0|0
  • birşeyler yaparken ne anlama geldiğini öğrende yap havas ilmini bilen birini bulup ona sor

0|0
    0|0
  • Ne demek ki hüddam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...