Türkiyede ki kızlar namusunu korumak zorundayken neden erkekler değil?

Türkiye de kızlar namuslu olmak zorunda namus kavramı insanlar içinken türkiyede sadece kizlar içindir. O kadar ki namusunu koruyan erkeklere erkekler arasında kötü muamele yaparlar. Peki neden?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim işte namus o kadar saçma bir kavram ki hayat kadınına sor oda namuslu , iffetli birine sor oda namuslu , 10 kadınla yatan erkek te namuslu 1 kadınla yatanda ama erkeklerin genel olarak hepsi namus kavramından münezzeh bir şekilde muamele görüyor , daldan dala konup bakire karı istiyor... İŞte eğer ki Namus değil de Kur-anda geçen iffet kavramı olsa bu böyle olmayacaktı.

1|2
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bizim toplum erkekleri yucelttiği için bunlar kendi bir halt sanıyor ben yaparım bana laf yok kafası var çoğunda

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Kim diyor bunu len? Tabiki koruyoruz. Ve devam edeceğiz. 😎

2|0
    0|1
  • "başlarım namusuna" siz çıkıp bunu diyemediğiniz için

1|0
    0|0
  • Ataerkil toplumuz

1|0
    0|1
  • bide ben bilsem banada yapıyorlar

1|0
    0|1
  • Kızlar namusunu koruduğu surece hiç bir erkeğinde namusuna bisey olmaz kanımca

0|0
    2|1
  • Ne bakire kiz kaldi ne se bakir erkek..

0|0
    2|1
  • bence kız namusunu erkek şerefini korumalıdır ki türkiye de ki kızların çoğunluğu bu sitede duyduğum ve gördüklerimle tabi namussuz erkekleri de şerefsiz açık ve net (üstüne alınan için geçerli)

0|0
    0|1
  • Bizde koruyoruz ortalık kötü 😉

0|0
    0|1
  • iste yanlis erkeklerde namuslu olmasi lazim eger biri hayir sadece kiz derse o yobazdir

1|0
    0|1
  • Helalin var

0|0
    0|1
  • Cunki onlar nefsine yenilmistir ve duzgun olanlarida bozmak nefislerine yenilmelerini isterler

1|0
    0|1
  • Bakire kızmı kaldı bu ülkede.

0|0
    2|1
  • hay sizin namusunuza, koruma la git ver ona buna rahatla

0|0
    1|1
    • Korumaktan memnunum ama bende hakkım olan bakir erkekle evlenmek istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 5 sumuklunun egosal problemleri seni ilgilendiriyorsa zorunlusun evet.

0|0
    2|1
Yükleniyor...