Arkadaşlar ideal bir sevgili miyim?

erkeği ne kadar sıkarsan o kadar kaçar derler tabiki benimde kıskançlıklarım oluyor sıkıyorum ama benden habersiz yapmasın diye bir çok seyi onunla beraber yapıyorum yani birşey yapmak istiyorsan benim yanımda yap diyorum mesela onu striptiz bara götürdüm (içimden geldiği için bunu o istemedi ), onunla lol darkorbit gibi oyunlar oynuyoruuz ne biliyim her istediğini yapmaya çalışıyorum ilişkimiz şuanlık şükür çok iyi hatta bugün 900. gün ama bazen erkek erkeğe dışarı çıkmak erkek muhabbeti yapmak istiyolar tamam çıkmasınada birşey demiyorum ama gittiler mi sabaha karşı dönüyorlar ordada ister istemez biraz güven sorunu giriyor sizce kuruntu mu yapıyorummm fazla mı rahat bırakıyorum yoksa bu sekil aramızdaki bağ daha mı iyi olur ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar günden sonra artık nasıl birisi olduğunu anlamışsındır. Biraz gevşetmeyi deneyebilirsin sana verdiği güven doğrultusunda.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kuruntu yapıyosun adamı bir rahat bırakta nefes alsın arkadaşlarıyla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bilmem

0|0
    0|0
  • Böyle daha iyi. Fazla sıkma kaçar bir gün

0|0
    0|0
  • Düşünme onu

0|0
    0|0
  • Çok sansliymis mutluluklar

0|0
    1|0
  • Yapmacık gibisin

0|0
    0|0
  • senin gibi biride bana lazım be insaşallah bulurum senin gibiler sevgili değil hayat arkadaşı helal sana kız :) kuruntu yapıyor olabilirsin belki içmek için gidiyor olabilirler bu yüzden geç gelıyrdur

0|0
    0|0
    • öyle zaten içmeye gidiyorlar ya aslında kızmıyorumda yalnız kalınca üzülüyorum :D

• o gidince sende kız arkadaşlarınla takıl :)

• İdeal sevgilisin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...