Kızlar, Dert dinliyorum bu gece var mı arttıran :) ?

Dert babası olduk baba diyin gönderin babanız size kurban olsun :)

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Bir derdim var içimde bir seytan var içimde atamıyorum bana öyle kötü syelr söylüyo ki aklımdan gecenleri bilsen...

0|0
    0|0
    • İntikam hırsıyla tutuşuyorsun birileri karşısın da çok ezici bir duruma düşmüşsün fakat daha iyi çözümleri var :)

• Kafa iyo değil benim ruhsal problemlerin var

• O zamana randevulu sisteme geçerim sen şimdiden yer yap :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok.

0|0
    0|0
  • İnsanları çok eleştiriyomuşum kanka 😔

0|0
    0|0
    • Herkes senin istediğin gibi mükemmel olamaz baby o yüzden onların baktığı taraftan bakarsan sorun çözülür :)

• Hepsinin canı cehenneme ben yorumumu yapıştırırım valla 😂😂😂😂

• Bir gün bizide kıracaklar fakat mükemmel olmak suç değil :)

• Ölmek istiyorum nefes alamiyorum herkese bir şeyler söyleyip yardimci olmussun bana nasil yardimci olucaksin yoruldum artık bıktım insanlardan herkesten şu hayatta yasamak için bir sebebim bile yok.

0|0
    0|0
    • Hayatı hep bir sınırların içerisinde görüyorsun buda seni bunaltıyor yasaklar senin için gelenek haline gelmiş biraz hava almalısın ve bulundugun çizgiden dışarıya çıkmalısın farklı insanlar farklı heyecanlar denemelisin kendine yeni dünya yaratmalısın :)

• Güzel ama o yeni dünyayı yaratmama izin vermiyorlarsa? bu arada yazdiklarin dogru ve daha fazlasini yaşıyorum.

• Anlatamayacak kadar yoruldum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bugün 3-4 kişiye anlattım sıkıldım artık

0|0
    0|0
  • anlatırım sıkılmazsan

0|0
    0|0
    • Tabi dinliyorum :)

• bende umursamayalım bıraz kendılıgınden bırakır dıyorum bakalım ınsallahç...

• Bırakmazsa bile yaşının getireceği bir olgunluk oluşur önünde daha sağlam adımlar atar ve kendini bilir :)

Yükleniyor...