Dışarıdaki insanlara yardım edelim?

Merhaba burada her yaştan insan vardir umarım dediklerimin faydası olur. Bu mevsimde hava çok soğuk dışarıda evsiz insanlar yardima ihtiyacı olan kardeşlerimiz var. Lütfen elinizden geldiginizce onlara yardım edelim. Allah kimseyi evsiz ailesiz yoksul bırakmasın.. Her iyiliğin bir karşılığı vardır. Lütfen 🙏 çevremizi bilgilendirelim duyarsız kalmayın. Sadece insanlar için değil hayvanlar içinde çünkü onlarinda bir canı var. Bir kıvılcım baslar yangın çıkar bizde böyle yapalım. 😒😒😒😒😒

Herkese teşekkür ederim
http://m.youtube.com/watch?v=Rth7udEBgss

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• www.kizlarsoruyor.com/.../q4199383-kislari-sevmiyorum-ben-usuyen-ayakkabisi-corabi-olmayan-cocuklar
    Reelde adim Ali baba yegenim.
    Ben aslinda hic bir mevsimi sevmiyorum.
    Nedenmi?
    O kadar gida yiyecek cöpe atilirken hala ac acik ve sokakta yasayanlar yazin belki üsümez ama hala ac oldugu icin.
    Insanlik dersi veren bu videoyu günün sorusu yapip daha cok görülmesi icin iletisim sayfasindan talepde bulunurmusun?
    Sen ve senin gibiler benim insanliga inancim yasama sevincimsiniz inan.
    Herkes elinden geleni yapmali degilmi?
    Aynen öyle.
    Cok sey yazmak isterdim ama; icraat önemli. benim sarfedecegim kelimelerle onlarin karni doymuyor malesef.
    Bu bize düsen insanlik borcudur. yaradandan dolayi seviyorsak herkesi; yaradandan dolayida yardim etmemiz gerektigini düsünüyorum.
    Bu yasinla bu kadar duyarli olman umarim bizlere örnek olur.
    Grsrz yegenim benim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• evet seyretmiştim bunu. insanlık çok önemli.

0|1
    0|0
    • Peki yardım ettin mi

• bizim burada bu şekilde yok sanırım, rastlamadım. ama kapıya gelip yardım isteyenler oldu. yiyecek verdik, veriyoruz, onlar da insan.

Yükleniyor...