Tahammül edilemeyen şeyler nelerdir?

Hepimizin kutsalı var değil mi arkadaşlar? Tahammül edemediği hoş göremediği şeyler. Sizin tahammül edemediğiniz şeyler neler peki? Benim nezaketsiz insan.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yardım ediyormuş hissi uyandırıp aslında herşeyi menfaati gereği yapan birde ne olduğunu bilmeyip abuk subuk şeylerle kendini kanıtlama çabası içinde olan insan yani kısacası vasıfsız hareketlerde bulunan her türlü insan müsveddesi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilk olarak sevgiliyide gectim nişanlım bile olsa cinsel muhabbetlerden nefret ederim. Bunun muhabbetini yapan insanlara (!) Tahammulum yoktur ve musade etmem. Ikinci olarak yobaz bagnaz sığ goruslu insanlara illa da benim soyledigim şey dogru diyen insanlara hic tahammul edemem. Ucuncu olarak hep menfaati icin kosturan insanlari cekemem iliski kurmam. 4. Olarak kendi istegiyle okulunu birakmis insanlar (maddi durumlar ve ozel durumlar haric) tahammulum yok. Egoistler cikarcilar yalancilar cimriler aslini inkar edenler ve baskalari icin kendi benligini kaybeden insanlar ölsün bence. Ülkede savaş felan cikarsa bunlari onden yollayalim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Saygısızlık asla ve asla saygısızlığı kabul etmem. Sırf bu yüzden öz kardesimle 1 yıl konuşmadım. Tek kelime etmedim

1|0
    0|0
  • nezaketsiz insan kutsallığa aykırı mı yani
    sana nasıl kabalık yapsam bilemedim örneklemek istiyorum

0|0
    1|0
  • Kıyafetteki mandal izi.

1|0
    0|0
  • Bir kadının sevişip sevişip vermemesine

1|0
    0|0
  • Ağız sapirtisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olur olmaz herseye aglayan erkeklere tahammül edemiyorum hele trip atmalari allahim boyle bisey olamaz

1|0
    0|0
  • Saygısız, ukala insan.

1|0
    0|0
  • Pek umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Ağlayan bebek ve veletler.

0|0
    0|1
  • Saygısızlık, haksızlık.