Hiç altınıza kaçırdınız mı :D :D :D?

Çok sıkıştınız wc bulamadınız :D :D Kaçırdığınız oldu mu :D En iyi olaya eig :D

Güncellemeler:
Hadi İtiraflar beklenirr :D

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• 12 yaşındaydım babamla dolaşmaya çıkmıştık birden bire felaket bir sıkışma oldu bildiğin idrar torbası patlayacak babama dedim baba cişim geliyor dedi dur eve gidiyoz söyledim söyledim s*klemedi. o sıradada şehirin en kalabalık caddesindeyiz olduğum yerde durdum işimi hallettim ve yürümeye devam ettim.

2-3 ay öncede gece 2 de eve dönüyorum yine çok sıkıştım. dedim ulen zaten sokakta kimse yok agacın dibine halledeyim işimi. aleti çıkardım ve işleme başladım tam bitecek kafamı yukarı bir kaldırdım bir tane teyze bana bakıyor. o kadar utandım ki elimde aletle koşmaya başladım

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 ay kadar once gulmekten nefes alamaz hale gelince odanin ortasinda saldim gitti. Tabi ortam kalabalikti. Rezilligimi hatirlamak bile istemiorum

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• En son beş yaşındayken.. sonrasında yaşamadım çok sukur

1|0
    0|0
  • universitedeyken yatak odamın kapısı bozulmus acılmıyodu. kız arkadasım daha fazla dayanamayıp odaya işemişti. sonrasında ayrılmak icin ciddi ciddi mılyon bahane bulup zor ayrılmıstım. tiskindim senden diyememiştim kıza :D

1|0
    0|0
  • Ilkokulda bildigin isemistim 😄

1|0
    0|0
  • Ne demek altınıza sıçtınız mı buda sorumu :D

0|0
    0|0
  • ilkokulda zalım öğretmen tokat atmıştı kaçırdım

1|0
    0|0
  • Rüyamda klozete gidip oturdum. Saldığımda yatak ıslandı. :D Tabi çok eskiden.

0|0
    0|0
  • 1 e giderken kaçırmıştım :D

0|0
    0|0
  • Küçükken üşengençlikten gitmedimdi. Ha şimdi giderim ha şimdi giderim salmışım yatağa :D

0|0
    0|0
  • yok sen kaçirdin mi :D

0|0
    0|0
  • ilk okuldayken büyük wc cok gelmişti evde yakındı kapıdan direk cıktım eve dogru hızlı adımlarla gidiyordum tutamadım altıma sı*tım :D hahahah eve geldigimde evdede misafir vardı direk banyoya gittim allahım cok kötü bir durumdu

0|0
    0|0
  • 1 kere kafede otururken gaz çıkartığımı sanmıştım ama meğersem inceden inceye ishal olmuşum takım elbiseden onu salmışım. zaten ateşim vardı hastaydım anlayamamıştım resil oldum ölmek istedim o an ya

1|0
    0|0
  • lise 1 de arka sırada uyurken altıma işemiştim...

1|0
    0|0
  • ne altına kacırması ya bıldıgın s*ctım ben :D okuldan kactım param yok eve yureyerek donecektım. ortaokula gıdıyordum ya2 ydı ya 3 tu hatırlamıyorum. yururken yolda tuvaletım geldı. hava cok sıcak. yol yaklasık yarım saat :D yarısını gıttım artık tutacak gucum kalmadı saldım bende :D eve gıttıgımde beyzbol topu gıbı olmus :D ama sonrasıda var. sıcakta fena pişmiştim :D 1 hafta yandı :D

1|0
    0|0
  • Denizde sıçmıştm bir kere arkadaşım görünce korkmuştu ve sadece ikimiz vardık anladı benim olduğumu :)

1|0
    0|0
  • Tramvayda altıma s*çmıştım. İshal olup eve ulaşamıştım. :( :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Küçükken oldu tabi :)

1|0
    0|0
    • @gencyaslı küçükkenden ne anlıyosun bay kendini komik sanan

• Kucukken saklambac oynuyoduk saklandigim sirada gelmisti bende cikarsam yakalanirim diye tutmustum.. keske yakalansaydim ya 😂😂

1|0
    0|0
  • 7 yaşındayken okulda birkaç kere yapmıştım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...