Sizce ailem bunu nasıl karşılar?

22 yıldır içimde hep sakladığım kimseye duyurmadığım kendi kendimi yeyip bitirdiğim bir derdim vardı bu gün psikiyatri uzmanına gittim açık açık tüm her şeyi anlattım ve aileme söylemesi için yardım istedim.

Çok küçük yaşlardan beri kendimde bir farklılıklar seziyordum fakat sebebini anlayamıyordum daha sonra 13 14 yaşlarımda iyice oturmuştu fakat sustum doğal olarak kendimi erkek olarak görmüyordum fakat bir erkek olarak doğmuştum ilk başlarda eçcins*lim sandım doğal olarak ama fakat sorunum buda değildi çünkü eşc*nsel erkeklerden hiç hoşlanmıyordum çünkü kızları hemcimsim gibi görüyordum hiç erkek gibi hissetmiyor davranamıyordum daha sonra 20 yaşlarında falan anladım ki ben eşc*nsel değilim sadece kendimi erkek bedenine hapis olmuş bayan gibi hissediyordum bu gün cesaretimi topladım ve alanında uzman bir doktora gidip herşeyi anlattım gerçi anlatmadan doktor anladı. bir erkekten hoşlandıktan sonra eşc*nsel olduğunu öğrendiğimde uzaklaşmam o erkekten soğumamın sebebi de benim eşc*nsel değil de kaddın gibi hissettiğim içinmiş buna çok sevindim aslında zira eşc*nseller bana çok itici geliyordu neyse fazla uzatmıyayım istediğim ruhum ve bedenimi birleştirmek ameliyat ile tamamen kadın olmak bunu doktorum aileme yıllardır sakladığım bu sırrı açıklayacak ben kendim asla anlatamazdım ne istediğimi sizce ailem nasıl karşılar onların yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? lütfen düzgün görüşler paylaşırsanız çok sevinirim bu benim içn çok önemli yıllarca onlar için ailemin itibarı için kendimden vazgeçtim ve onlar onaylamadaan kendim olmam cinsiyet değiştirmem 22 yıldır onlar için kendi isteklerimi hiçe saydım toplum olarak bu duruma ne diyorsunuz acaba?

• asla kabul etmezdim
    A seç
  • anlayışla karşılardım evladım sonuçta
    B seç
  • anlayışla karşılardım fakat toplum açısından kabul etmezdim
    C seç
  • kararsızım
    D seç
  • evlatlıktan redederim
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim