Arkadaşlar. önemli bir konu, yardimci olabilir misiniz?

Arkadaşlar. Benim kuzenim 18 yaşında. Ailesiyle birlikte yaşıyor. Meslek lisesi 12. Sinif muhasebe okuyor. Bir yil once hayatina serdar adinda bir seref yoksunu biri girdi. Bu serdar denen cocugun dogru duzgun meslegi yok. Hatta kuzenimle tanismadan once uyusturucu bile kullaniyormus oyle bir pislik. Neyse bunlar cikmaya basladilar ben onaylamadim ama bana surekli serdarin sadece sevgi eksikligi var o yuzden boyle onu tamamladigim an duzelecek iyilestiricem onu diyip duruyordu. Bilmiyorum başlardada baya iyilerdi. Ama benim kuzenim bu cocuga sirf asik oldugu icin once arkadan birlikte olmus. Bir ay sonrada cocuk bunu bildigin iliski sirasinda kandirip kizligini almis. Sonrasi ise cok daha kotu. Hamilelik.. Kiz bldigin bebegini dusurdu. Bunu bile isteye yapmadi neyseki yasindan dolayi karnindayken bebek öldü 1 aylikken. Cok zor zamanlar geçiriyor. Cocuk buna kölesi gibi davraniyor hem ayrilmasina izin vermiyor hemde kizi aldatiyor arayip sormuyor sadece isi dusuncede kizi birlikte olmak icin zorluyor. Evleneceklerini soyluyor evlen sonra bosan dedim bosanirsan öldürürüm diye tehdit etmiş. şu an cok kotu cidden intihari falan dusunuyor ne diyecegimi ne yol gosterecegimi bilmiyorum. Halama söyle arkanda dursunlar dedim asla söylemem utancimdan ölürüm daha iyi diyor. Sosyal güvencem olsa para destegi verip kaç başka bir şehire diyecegim ama bende ailemle yasiyorum. Eger intihara kalkisirsa gercekten engel olamadim diye cok uzulurum. Yardim edin kiz mesaj bekliyor. İmla kurallariminda kusuruna bakmayin mobilim ve hizli yaziyorum. 😥

0|1
38

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...