Ego ve özgüven farklı şeyler mi? farklı şeylerse neden?

Ego ve özgüven farklı şeyler mi? farklı şeylerse neden? Ego ve özgüven farklı şeyler mi? farklı şeylerse neden? Ego ve özgüven farklı şeyler mi? farklı şeylerse neden?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İnce bir cizgi var diyelim arada. Kisi ozguvenlidir rahat rahat konusur herkesle ozguvenlidir ama kabara kabara konusur yukardan bakar o zaman egoisttir diyelim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• farklı tabikide
    ego:kendini yüce görmek ben güzelim, ben zekiyim, ben haklıyım, ben ben ben

özgüven:benim ondan eksik bir yanım yok öyleyse ben ezik değilim ve çekinmem için bir neden yok birlerce insan karşısında konuşabilirim

fark bu bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ego öz güvenin abartılmış şekli:d

0|1
    0|0
  • Şu ego olayını bir aşamadınız ya egolu ya da egosuz insanları oldukları gibi kabul etmeyi öğrenin artık

0|0
    0|0
    • ben kimseye laf etmedm ne olduğunu sordum

Erkekler Ne Diyor 1

• Özgüven kişinin kendi becerilerine güvenmesidir. Her insan özgüven sahibi olarak doğar 6-7 yaşına kadar o özgüven kalır ardından aile ve çevre özgüveni kırar insanın birey olmasını engeller. Ego insanın içindeki iç sestir kimi insan nefis olduğunu söyler ama değildir senin kişiliğini korur her insan çift kişiliktir. Sana seçenekler sunar ona uyup uymamak sana kalır. Aslında egoist dediğimiz kişiler kişilikleri kuvvetli bireylerdir. Dik kafalı insanların ismi egoist değildir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...