Birisi su saçma sapan hesap silme olayını anlatabilir mi?

cinsel konular hakkında yorum yapmayı zaten sevmem, ergen işi gibi geliyo bana. onun dısında genelde kultur ve mizah uzerıne soru ve cevap paylastıgım halde hesabımın neden silindigi konusunda hiçbir acıklama bile yapmıyolar. sitenin adminlerinde ciddi anlamda sıkıntı var sanırım. kafalarına gore istediklerini hesapları acıp kapatıyolar

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• moderatorler yanı bızler hesapları gecıcı olarak dondururuz ama sılme ısı yonetıme aıttır. hesabınızda cıddı bır hata yapılmadıgı surecede hesabınız dondurulmaz/sılınmez. dolayısıyla haklı gorusunuzun oldugunuzu soyluyorsanız, profılınızdekı yardım bolumunden ıletısıme gecebılırsınız

0|0
    0|0
    • gectim cevap falan gelmedi 4 gundur

• sanırım hesap kapatılınca nedeni kayıtlı adresine mail atılıyormuş bir kontrol et

0|0
    0|0
    • cok uzun zaman once acmıstım hesabı ya sifresini falan hatırlamıyorum. ama cidden cok aptal adminler yonetiyo burayı

• o zaman bilemiyorum ama zaten birden hesabın kapatılmamıştır önceden kaldırılan paylaşımlarda, uyarılarda görmüşsündür nedenini demek ki onları yapmayı bırakmamışsın

• Kaba yorumlarda mı bulunuyorsun acaba?

0|0
    0|0
    • hayır tabiki. burdaki abaza insanlara gore sezen cumhur sayılırım. nedenini bende anlamadım hesap aktif degildir deyip duruyo

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...