Bilen varsa yardım lütfen?

Aslında bu soruyu sormaktan bile utanıyorum kendimi aciz hissediyorum ama maalesef anlayan birini de bulamadığım için derdimi sizlere açıyorum arkadaşlar.

Son bir aydır izlenildiğim hissini yoğun bir şekilde yaşıyorum. Ancak bir insan tarafından değil. Aslında ne bk olduğunu ben bile bilmiyorum. Ama bazen arkamda birinin durduğunu ve beni izlediğini yoğun bir şekilde hissediyorum hızla arkamı döndüğümde döndüpüm yönün tam tersi yönüne doğru kaçtığını hissediyorum bir türlü yakalayamıyorum. Özellikle yalnız kaldığımda ve özellikle kötü şeyler yaptığımda (Örneğin biri hakkında nefret duyguları duyduğumda veya birine ana avrat söverken) bu izlenilme duygusunu yaşıyorum. Mesele şu: Bu psikolojik mi yoksa hakkaten izleniliyor muyum bilmiyorum. İzlenildiğimi farzedelim konuyla ilgili nas ve felak surelerinin dışında bildiğiniz bir çözüm yolu var mı?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Camiye git orda bir hocaya danış musallatta olabilir psikolojikte olabilir hoca işe yaramazsa psikoloğa görün bence

0|0
    0|0
    • Tavsiyen sağlam ve sıralama mantıklı. Sağol dostum bu dünyada yapılan hiç bir iyilik karşılıksız kalmaz zaten mahşerde hatırlatırsın orada ödeşiriz :)

• Sık sık dua et emin ol işe yarar ilk işin camiye gidip hocaya danışmak olsun

• Sağol dostum sağol.

Kızlar Ne Diyor 1

• psikolojik bir durum. üzgünüm, inancın doğrultusunda dualar etmen, profesyonel bir yardım alman kadar işe yaramayacak. bir psikoloğa danışabilirsin.

0|0
    0|0
    • Cevap için teşekkür ederim. Keşke durumdan tam emin olabilsem sanırım biraz daha bekleyip duruma göre hareket edeceğim.

• devlet hastanelerinde de psikolojik destek bölümleri bulunur. gerçekten iyi bir psikiyatr değilse, evet yapacağı şey seni saçma sapan ilaçlarla göndermek olacaktır. psikolojik durumların reçetesi yok, ki bu platformda doğru bir şekilde sana yol gösterilebileceğini düşünmüyorum. fakat senin düşüncelerin, senin elinde. kendinle, arkanda birşey olmadığı konusunda konuşup; kendini, kendin ikna edebilirsin. "rahat ol, arkanda biri yok. şimdi arkamı döneceğim ve kimsenin olmadığını göreceğim" gibi cümlelerle kendini rahatlat.

• Tam on ikiden vurdun diyemem ama yine de teselli oldu sözlerin sağol arkadaş.

Erkekler Ne Diyor 2

• Birşeyler yolunda gitmiyorum başka birileriyle konuşma görme evresine girdiysen bu hocalık, ama bir aralar bende de olan birşey di zamanla geçiyor farklı ortamlar farklı insanlar sana iyi gelecektir tanışmaya bak ;)

0|0
    0|0
    • Şükür kimseyle tanışmadım. Ve Rabbim korusun.

• Psikolojik tamamen son zamanlarda bişeyler üst üste birikmişse veya ağır bişey yaşamışsan bu durum sende ortaya çıkmış ileri durum çıkmadan iyi bir doktor bul git utanma

0|0
    0|0
    • Doktorun iyisi de kutupta çilek bulmak kadar zor ama kısmet bakalım.

• Arkadaşım bak bunun yok 3 harfli musallat oldu gibi şeyle ilgisi yok ben melekler ve şeytanlarla ilgili çok şey okudum aşırı bilgim oldunu öne sürmüyorum ama insanların görmesi hissetmesi gördüğünü sanması tamamen hurafe. Psikolojik durum bu doktoru araştıracaksın kendin için.

Yükleniyor...